Menu strony

Które z butów na lato warto posiadać w swojej szafie? W co zaopatrzyć się na lato?

Sezon letni nadchodzi szybkimi krokami. Pogoda na zewnątrz zachęca coraz częściej do tego ażeby z ciepłych, zimowych butów wskoczyć w lekkie oraz bardziej stylowe obuwie. Wybieranie letnich butów jednak dla części kobiet to wielka męczarnia. Wybór jest ogromny, a oprócz tego nie zawsze uda nam się nadążyć za aktualnymi trendami. Które buty dobrze jest posiadać w swojej szafie? Jakie na pewno się sprawdzą?

buty na koturnie
Szpilki to buty ponadczasowe. To znaczy, iż jeżeli zdecydujemy się na ich zakup, to na pewno będą na czasie dobrych parę sezonów. Już długi czas królują na ulicach miętowe szpilki. Dlatego oprócz standardowych w czarny kolorze, jakie są świetne niemal na każdą okazję, warto też mieć takie o nieoczywistym kolorze. Będziemy dostrzegani na ulicy, a stworzona stylizacja nie okaże się nudna. Wręcz przeciwnie, pozwoli nam to dodać trochę życia w taki normalny ubiór. Nawet proste jeansy rurki, będą doskonale wyglądały z tego typu szpilkami w modnym kolorze. Na lato doskonałe będą buty na koturnie. Już dłuższy czas są one wciąż widoczne na ulicach polskich miast jak i w popularnych urlopowych kurortach. Są to takie buty, jakie trochę przywodzą na myśl właśnie takie letnie wyjazdy. Każda z pań powinna mieć parę takich sandałów w szafie. Będą niezrównane zarówno jako letnie buty do chodzenia po ulicach nadmorskich miejscowości jak i świetnie sprawdzą się wieczorem, gdy chcemy poszaleć z koleżankami w pobliskim barze blisko plaży. Dlatego są to doskonałe wakacyjne buty, jakie koniecznie trzeba spakować do walizki na wyjazd. Kolejnym typem obuwia, które na pewno trzeba posiadać we własnej szafie są kultowe niemal już sandały. Pewnie paniom, które na co dzień nie przepadają za takim luźnym stylem nie mieści się ten pomysł w głowie.


Więcej treści

Co zrobić aby znaleźć najlepsze obuwie?

buty sportowe
Każdy bez wyjątku ze sportów wymaga odpowiedniego przygotowania, zarówno jeśli będzie chodzić o stronę fizyczną, ale również o właściwe wyposażenie. W wielu dyscyplinach szczególnie ważne są odpowiednie buty sportowe, ponieważ dzięki nim zawodnik przede wszystkim będzie czuł się bezpiecznie, a po drugie będzie znacznie bardziej efektywny oraz wydajny. Fakt ten dotyczy dużej części sportów, na przykład koszykarze potrzebują butów wyższych, chroniących kostkę przed możliwością skręcenia, tenisiści mają buty wykonane w taki sposób, aby można w nich było szybko poruszać się po korcie, a biegacze będą potrzebowali butów lekkich, z odpowiednią strefą amortyzacji chroniącą stawy przed uszkodzeniami.
1 2