Menu strony

Golenie zarostu. Jak właściwie to robić?

Jak mowa o dbaniu o swój wygląd zdaje się, iż panowie nie poświęcają temu tematowi zbyt wiele uwagi. Jednak ten kto chce mieć nieskazitelną cerę bez zarostu ma pojęcie jak wiele wysiłku trzeba włożyć w to by tak się prezentować. Golenie to temat, jaki wymaga cierpliwości jak również dojścia do swego rodzaju wprawy. Jak w związku z tym powinno się to robić dobrze by osiągnąć pożądane efekty? Na początku golenie nie jest łatwe. Jest to coś czego należy się nauczyć, a co ważne nauczyć jak robić to odpowiednio.

pędzel do golenia
W końcu po dojściu do wprawy golenie zarostu wejdzie już w krew oraz stanie się bardziej naturalne, jednak wymaga to czasu i pewnej istotnej wiedzy. Odpowiedni sposób przygotowania do zabiegu, samo golenie i pielęgnacja skóry pozwoli nam osiągnąć świetne efekty. Przed goleniem trzeba najpierw rozszerzyć pory skóry. Można to uczynić za pomocą ciepłego, mokrego ręcznika przyłożonego do twarzy na mniej więcej minutę. Podobny efekt otrzymamy gdy ogolimy się po wyjściu spod prysznica, kiedy skóra jest nagrzana. Później należy oczyścić twarz peelingiem. Świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju organiczne kosmetyki jak peelingi z dodatkiem łupin orzechów albo cukrowe. Tego typu specyfiki złuszczą naskórek, jaki może przeszkadzać w goleniu jak też niszczyć maszynkę. Twarz później należy przemyć ciepłą wodą.

Zanim zaczniemy golenie trzeba nawilżyć skórę i koniecznie zmiękczyć zarost. W tym celu dobry jest olejek przed goleniem.

Kiedy masz ochotę dowiedzieć się czegokolwiek fascynującego, to pomocna strona (http://dermaglin.pl/) może pomóc Ci w tym. Na takiej stronie znajdziesz tylko właściwe dane.

Potem stosujemy środek, jakiego użyjemy w czasie golenia. Mogą to być różne żele do golenia albo pianka do golenia cena tak naprawdę nie jest tutaj tak istotna . Ważne żeby produkt był dobrej jakości, co nie zawsze oznacza, że musi dużo kosztować. Specyfik powinien zostać na brodzie około dwie minuty aby dobrze zmiękczyć zarost.


Więcej treści

Profesjonalne towary do golenia a także preparaty do pielęgnacji brody

maszynka do golenia
Każdy mężczyzna, który goli się systematycznie, na pewno wie, że należałoby zaopatrzyć się w profesjonalne, markowe towary do golenia. Poniektórzy mężczyźni wykorzystują zwyczajne maszynki albo golarki elektryczne, inni zaś wolą golenie tradycyjne.

Jeśli chodzi o golenie na mokro świetna jest do tego maszynka Edwin Jagger Razor. Jest to wysokiej jakości sprzęt, jaki pozwoli na osiągniecie świetnych rezultatów. Zaczynamy od golenia z włosem płucząc ostrze co dwa pociągnięcia. Istotne aby nie przyciskać go z dużą siła do skóry. Dobre ostrze nie wymaga dużo siły. Następnie można ogolić się pod włos aż do uzyskania doskonale gładkiej skóry. Po goleniu trzeba przemyć twarz chłodną wodą oraz zastosować balsam nawilżający.
2020/03/26, 07:21