Menu strony

Czym trzeba kierować przy zamawianiu odzieży firmowej dla osób pracujących w hotelu bądź motelu

Schludny wygląd personelu ma dla przedsiębiorstwa ogromne znaczenie. Chodzi tu o tworzenie pozytywnego wizerunku, a także o zaufanie, które w nowoczesnej gastronomii i hotelarstwie bywa podstawą prowadzenia biznesu.


Gdy menedżerowie chcą kupić kompletnie nową odzież dla pracowników, to obowiązkowo muszą wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii.


Więcej treści

Multikolorowe dodatki od Anataki

Multikolorowe paski
Wiosenno-letnia garderoba już skomponowana? Pora zatem na dodatki. Anataka proponuje kolekcję modnych bransolet, pasków i toreb, które pozwolą podkreślić Twoją osobowość i styl.


Skąpstwo może w skrajnych przypadkach być przyczyną poważnych problemów, z tego powodu zamawiając odzież dla kucharzy a także innych pracowników kuchni należy kierować się nade wszystko zdrowym rozsądkiem. Świetne jakościowo ubrania chociaż są droższe, to w trakcie prania zapewne nie stracą na głębi kolorów ani też nie rozciągną się czy zmechacą. Poza tym liczy się też krój zamawianych elementów garderoby. Odzież dla hoteli wcaodzież (zobacz koszule męskie duże rozmiary warszawa)musi wyglądać niczym elegancki ubiór wyjściowy, lecz, jak to będzie w przypadku niektórych ośrodków, przywodzić na myśl kostiumy z dawnych epok.


Oferowana kolorystyka w zasadzie nie jest zbyt bogata, lecz jej wybór należy dobrze przemyśleć. Kolor biały w kuchni to pewnego rodzaju tradycja, lecz łamanie konwencji ma też i swoje plusy. Ciemna odzież dla kucharzy fodzież (zobacz spodnie męskie bojówki duże rozmiary)cznie sprawdzi się podczas gotowania posiłków, ponieważ na strojach nie będzie widać mało estetycznych plamek np. po soku. Natomiast szarości to barwy zarezerwowane dla pracowników recepcji i akurat w tym przypadku lepiej nie ryzykować z innymi kolorami. Niebieskawe stroje to tymczasem doskonała garderoba dla personelu sprzątającego. Odzież dla hotelii w tym odcieniu nieodłącznie kojarzy się ze sterylną czystością, a takie skojarzenia są tak czy inaczej bardzo pożądane.


odzież dla kucharzy


model


Każdy właściciel pensjonatu, nawet ten mniej doświadczony, doskonale wie, że kupno ubrań dla pracowników obejmuje też zamówienie dodatków.


Tutaj powinno się wziąć pod uwagę sugestie podwładnych. Szefowie kuchni może chcieliby nosić opaski zamiast wysokich czapek, a trzydziestolatkom pracującym na recepcji może przypadłaby do gustu jasnoczerwona apaszka.
2019/01/29, 15:56