Menu strony

W jaki sposób kupić koszulę męską?

Pragnąc zakupić koszulę, w której będziesz dobrze wyglądał musisz pokierować się nie jedynie wyglądem, lecz też materiałem, sposobem uszycia, czy biorąc pod uwagę zastosowanie – ścisłymi zasadami dress code.


Jak zatem kupić należycie dobraną, odpowiedniej jakości koszulę? Co należy wiedzieć? Po pierwsze wybierz odpowiedni rozmiar.


sklepie


Więcej treści

Znaczenie trendów dla kobiety

Sukienka wieczorowa Flo
Kobiety charakteryzują się tym, że uwielbiają nabywać dużo produktów, gdzie większa połowa z nich to głównie rzeczy do ubrania. Na rynku mamy wiele butików, jakie oferują nie mały wachlarz propozycji z nowych jak i wczesnych kolekcji. Z tej okazji, że nie każda pani ma czas i możliwość biegania po różnych sklepikach narodził się nie jeden sklep internetowy.


Koszula posiada dwa rozmiary - kołnierzyka a także samej koszuli. Odpowiednio dobrany kołnierz musi przylegać do szyi w ten sposób, by można było śmiało włożyć palec pomiędzy szyję, a koszulę. Rozmiar kołnierzyka, jest to obwód szyi szacowany w centymetrach, powiększony o szerokość jednego, czy też dwóch palców. Naturalnie kształt kołnierza powinien być dobrany do konturu twarzy, długości szyi, a także stopnia formalności pozostałości odzienia. Rozmiar koszuli określany jest przez wzrost. Powinno się dobierać koszule podług tabeli rozmiarów, jako że w każdym sklepie będzie inna rozmiarówka. Gustowna koszula powinna być na tyle długa, by można ją było bez skrępowania włożyć w spodnie, w taki sposób by po paru ruchach nie ‚wyszła’ nam ona na zewnątrz tworząc niechlujne fałdy materiału. Warto wiedzieć, że dobra koszula pozyskuje właściwy rozmiar po 3 praniach. Stąd koszule pierwszorzędnych firm mają sztucznie zaniżoną numerację. Koszula powinna leżeć blisko sylwetki, jednak nie powinna zmniejszać swobody ruchów. Nadto duże oraz źle dobrane pod kątem kroju koszule wyglądają niesłychanie nieporządnie.


mężczyzna


Klapy oddymiające


Na metkach giezeł ulokowane są dane o kroju koszuli.
1 2