Menu strony

Klipsy oraz bransolety bywają nieodłącznym atrybutem damy szykownie ubranej i podążającej za modą

Według powszechnej opinii nie ma na globie nieładnych białogłów, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu facetów ma zgoła odmienne zdanie, to jednakże trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj wskazać reportaże zamieszczone w kolorowej prasie, gdzie przedstawiane są niesamowite metamorfozy pań po pięćdziesiątce. A jako dowód autorki danego tekstu zamieszczają podobizny szczęśliwych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki
Z kolei strojnisie nie zawahają się dorzucić do zamieszczonego w powyższym akapicie wywodu słów niezapomnianej aktorki kina lat 40 i 60 zeszłego wieku, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym przyjacielem dla kobiety są... diamenty. To jeden z najdroższych elementów damskiej biżuterii. Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki albo, jak kto woli, szkiełka są oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają klipsy, które kosztują fortunę.

Rzecz jasna nie każdą białogłowę stać będzie na tak oryginalną i bardzo drogą biżuterię. Zresztą te przeciętne kury domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (kliknij tutaj) na przegubie ręki ich przyjaciółki zawierają diament, perłę lub inny drogi dodatek. Do tego potrzebna jest wiedza, którą posiada pracownik sklepu z biżuterią. Srebro staje się metalem, który doceniły kobiety w wieku balzakowskim, jak i osiemnastolatki. Z tego surowca powstają pierścionki czy łańcuszki, nawiasem mówiąc bardzo chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które bywają zakładane tak na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po parku. Wszystko dlatego, że taka biżuteria świetnie komponuje się i z jeansowymi koszulami, i z wyjściowymi kostiumami.


Więcej treści

Romantyczna biżuteria diva

biżuteria
Każda kobieta ma naturę marzycielki, uwielbia kwieciste akcenty, perły czy delikatne pióra. Z myślą o romantyczkach diva przygotowała specjalną kolekcję „Romantic Gold”, którą od początku sierpnia można znaleźć w sklepach.

kolczyki
Jeszcze w ostatnich latach zeszłego wieku kobiety po trzydziestce nosiły duże (polecamy wygodnie.com) kolczyki w kształcie kół. I do dzisiaj ta moda przetrwała, ale w trochę odmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniej pokaźną biżuteria, która wreszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą interesująco zaprojektowanych linii, nierzadko z motywami roślinnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejedna elegantka chce mieć w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nieodłącznie łączyć się z szykownym wyglądem i rzecz jasna dobrym samopoczuciem.
2019/01/11, 07:20