Menu strony

Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

Szczepienie przeciwko grypie
W naszym kraju nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. To smutne, ale, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, ciągle skwaszone pielęgniarki - to codzienność rodzimych szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uciec od takich zdarzeń, gdy wybierzemy prywatną służbę zdrowia, lecz to związane jest z kolejnymi, sporymi nakładami pieniężnymi. Niestety nie widać w przyszłości szans na odmiany i pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, albo wydawać spore pieniądze na każdą wizytę.

Żeby jak najbardziej ograniczyć niemiłe doświadczenia dobrze jest wiedzieć, jakie opinie ma lekarz, do którego idziemy. Dobrze jest zapytać bliskich. Z pewnością nam pomogą, opowiedzą o wizycie i o zachowaniu specjalisty. Opinie o lekarzach są różne, zdarza się że niezgodne ze sobą, ale dobrego medyka docenią wszyscy.

Więcej treści

Poszukujesz lekarza z dobrą opinią?

Termometr
W naszym kraju cały czas narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. wielkie kolejki, przepracowani lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność rodzimych szpitali i przychodni. Naturalnie da się uniknąć tego typu zdarzeń.


Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Innym źródłem wiadomości bywa internet. funkcjonuje wiele stron internetowych gromadzących oceny przychodni. Poczytajmy je, zanim zapiszemy się na badania, wpisując w różne zapytania"polecany stomatolog", "proktolog z Warszawy", "dobry ginekolog". Jeżeli cokolwiek jest absolutnie złe w którejś przychodni, na pewno dotrzemy do tych informacji. Ludzie chętnie dzielą się swoją opinią, szczególnie jeśli obsłużono ich świetnie albo wręcz odwrotnie.

Lekarze sami zazwyczaj zaznajamiają się z ocenami swojej pracy. Większość z nich bierze sobie do serca uwagi pacjentów i zmienia swoje zachowanie, co natychmiast widać w ocenach. Zwróćmy więc uwagę na daty wpisów. Część specjalistów jednak nie podejmuje takich działań i tych trzeba unikać. Przykład kilku polecanych specjalistów: - Joanna Pabich-Worożbit ginekolog warszawa - Bohdan Pawlicki - urolog - Andrzej Sankowski - chirurg plastyczny

Choroby to prywatny i drażliwy temat, z tego powodu podejście lekarza jest tak ważne. Sprawdźmy uważnie opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. W ten sposób możemy uniknąć nieprzyjemności.
2019/04/13, 07:21