Menu strony

Mężczyzna modny wiosną

Mężczyzna modny wiosną
Modny mężczyzna na wiosnę dba o każdy szczegół: stylowy pasek, modna chusta, oryginalne buty. Tej wiosny hitem są także kolorowe skarpety, które można specjalnie eksponować, podwijając spodnie do kostki.

Od kilku lat to ulica dyktuje trendy w modzie, a styl casual króluje nawet na salonach. Odważne zestawienia, luźne podejście do zasad ubierania i fantazja świadczą o dobrym stylu i guście.

„Swobodny styl casual rządzi się swoimi prawami. Kolory łączy się często na zasadzie kontrastu, a krój nie zawsze odpowiada klasycznym zasadom. Można bawić się strojem łamiąc konwencje, nosić przykrótkie spodnie by eksponować odpowiednio dobrane skarpetki i buty” – mówi Julita Davies, znawczyni Savoir-vivre w modzie i stylu, prowadząca blog
Mężczyzna modny wiosną
Coraz częściej można więc zauważyć mężczyzn, którzy do swojego stroju wybierają fantazyjne dodatki, jak kolorowe skarpety czy szale lub chusty.

„Firma Wola stworzyła specjalną linię skarpet Casual, która oferuje różnorodne wzory i kolory. To propozycja dla mężczyzn młodych duchem i z fantazją. Paski, kratki, geometria oraz kolory w odważnych zestawieniach – wszystko w dobrym guście i smaku, by dodać nuty szaleństwa codziennym męskim stylizacjom” – mówi Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola.

W kolekcji Casual znaleźć można różnorodne propozycje: od skarpet w paski z wykończeniem w kolorze pomarańczowym lub zielonym, po wzory geometryczne, np. romby. Poza oryginalnym motywem, skarpety marki Wola to produkty zapewniające komfort i wygodę. Wysokiej jakości bawełna z domieszką elastanu sprawia, że skarpeta miękko otula stopę i nie przesuwa się w trakcie noszenia. Paski (tu)
Na podstawie danych z: 38PR
Wprowadził: Pola Chrobot
2018/07/12, 10:45