Menu strony

Jakie buty są stale modne? Dlaczego nie powinno ich zabraknąć w żadnej garderobie?

Niektóre z butów są ponadczasowe i tylko w małym stopniu mogą się zmieniać w związku z panującymi modami. Dlatego też dobrze jest posiadać je w swojej szafie.
Para młoda


Poniżej parę przykładów.


regały sklepowe


Pewnie każdy kiedyś posiadał chociaż jedną parę trampek. To modele uniwersalne. Wprowadzi ono dużo luzu do każdej stylizacji. Można pomyśleć, że warto nosić je jedynie ze spodniami, czy jakimś sportowym ubiorem, natomiast tak nie jest. Wszak bardzo dobrze prezentują się ze zwiewną sukienką, wprowadzając troszkę zadziorności do kobiecego stylu. Co ważne, mogą to być buty zarówno dla pań, jak i dla panów, a więc te same modele wyglądają świetnie bez względu na płeć. Oczywiście różne kolory mogą bardziej albo mniej odpowiadać danym kupującym, natomiast fason z reguły wygląda podobnie. To już jakby kultowe buty, jakich nie może zabraknąć w dobrze skomponowanej szafie.


Natomiast czółenka z obcasem to również obuwie ponadczasowe. Oczywiście zawsze pojawiają się nowe fasony, na dany sezon. Natomiast wciąż w modzie są klasyczne czarne, które są idealne na wiele okazji. Doskonale nadają się wieczór w eleganckiej kreacji, jak również na idealny do pracy zestaw ubrań. Przez wzgląd na uniwersalny kolor, nie trzeba się przejmować, że nie będą pasowały. Czerń pasuje do wszystkiego.
Gdy chodzi o ciuchy i dodatki, to trzeba pamiętać, iż trendy lubią wracać. Z tego względu nie pozbywajmy się dobrych jeszcze egzemplarzy, tylko z tego powodu, że już nie są modne. Na pewno trend ten powróci.
2022/12/02, 07:46