Menu strony

Zakup zestawów do usuwania zarostu na żyletki

Golenie standardowe przy zastosowaniu klasycznej maszynki na ostrza, przeżywa specyficzny renesans niemal na całym świecie. Jest to niezwykle nieszkodliwy i ekonomiczny sposób golenia. Wystarczy kupić nabyć jedną maszynkę do golenia na żyletki, a będzie służyła nam bardzo długo, wystarczy zaledwie co jakiś czas wymieniać ostrza. Panom ze sztywnym, bądź kilkudniowym zarostem, rekomenduje się maszynkę z grzebieniem otwartym.
golenie maszynką
Grzebień zamknięty bardziej będzie odpowiadać jegomościom o lekkim zaroście, albo młodzianom rozpoczynającym swoją historię z goleniem. Maszynki do golenia na żyletki odróżniają się między sobą typem grzebienia, liczebnością części po rozkręceniu, rozciągłością i grubością rączki. Opcja maszynki lżejszej, czy cięższej jest tylko problemem wyborów. Wielu panów wybiera wzory maszynki do golenia na żyletki z przedłużoną rączką, bowiem jest ona wygodniejsza w użyciu.

maszynki do golenia
Maszynka do golenia na żyletki to wizytówka osobnika, który dba o osobisty wizerunek, a też o swą skórę. Maszynki do golenia na żyletki przynoszą bardzo gładkie golenie i przy doborze stosownych kremów nie wywołują zakażeń. Świetna maszynka Merkur 37 C do golenia tradycyjnego na wymienialne tradycyjne żyletki od wiodącego na świecie fabrykanta, to wyjątkowy asymetryczny grzebień głowicy, który ułatwia golenie codziennego owłosienia w toku golenia maszynką pod różnymi kątami pochylenia. Poznaj szczegóły na .

Więcej treści

5 wskazówek jak dopasować właściwą koszulę męską

Muchy denim
Koszula musi być szczególnie czysta, to jasne. Nawet mega eleganckie koszule nie będą OK jeżeli najzwyczajniej nie będziemy umieli dbać o tę typową czynność. Jednak tak naprawdę nie ma sensu mówić jak niesamowicie istotne jest dbanie o koszulę, ponieważ to zapewne bardzo dobrze wie każdy człowiek.


Maszynka Merkur 37 C poświęcona jest wprawnym użytkownikom. Wymaga nieco odmiennej techniki golenia, aniżeli tradycyjna maszynka do golenia na żyletki. Niezwykle elegancka, ciekawa i konkretna, ma wygodną rączkę z antypoślizgowymi rowkami. Ja swoją zamówiłem na stronie .

Wszystkie głowice maszynek go golenia na żyletki stworzone są z metalu nierdzewnego. W zdecydowanej większości jest to mosiądz, jaki jest następnie pokrywany chromem. Maszynki do golenia na żyletki ze stali nierdzewnej są cięższe i większe niż maszynki sporządzone z pozostałych metali. Poniektóre maszynki posiadają regulację wyciągania ostrza, co zapewnia rozstawienie maszynki pod własne zapotrzebowanie, a także jest wielkim ułatwieniem dla początkujących.
2019/11/15, 07:30