Menu strony

Moda męska do pracy

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, korzystniej będzie owe zasady przyswoić. Raptem możemy dostać olśnienia, że to co pozornie ograniczało – było niezapomnianą lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Co więcej, jesteśmy w stanie przy tym podkreślić własny styl i fantazję. Jak to zrobić?
Moda męska
Garnitur to chyba najważniejszy element w męskiej szafie. Zważmy, iż wbrew pozorom najbardziej uniwersalnym nie jest czarny, a granatowy garnitur. To kolor, który na wybiegach występuje co sezon. Do takiego garnituru zdecydujmy się na koszule: białe, kremowe i błękitne. Idealnie komponują się z ciemnymi krawatami.

Koszule męskie, niby tak nieskomplikowany element męskiej garderoby, też może sprawić nie lada problem. Wystarczy spojrzeć na kolorowe i niepasujące do nas wzory. O jakości koszuli mówi jakość włókien, zrezygnujmy zatem ze sztucznych, poliestrowych materiałów.

Więcej treści

Kto powiedział, że koszulki polo są zarezerwowane dla nie otyłych osób?

perspektywa - obuwie
Są osoby, które zakładają przeróżne wielkości odzieży. Jedni zakładają ubrania małych rozmiarów, inni większe. Dla takich, co noszą te większe istnieją specjalne markety z dużymi rozmiarami ubrań.


Nieistotne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, stosownie dobrana XXXL polo koszulka w każdym wypadku ci się przyda.


Żeby koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją dobrze dopasować do potencjalnego właściciela. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, natomiast panowie „z brzuszkiem” muszą uważać, by koszula nie była zbyt szeroka – za duży kołnierzyk fatalnie wpłynie na wygląd krawata. Ciekawą ofertę koszul posiadają w sprzedaży sklepy internetowe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę: koszule męskie sklep internetowy - kliknij aby zobaczyć więcej - ((link do artykułu)), a na pewno odnajdziemy interesujący model.

Jeżeli o dodatkach mowa, tutaj mamy większe pole do popisu. Dobierając oficjalny strój, czasami zapominamy o doborze odpowiedniego paska do spodni. Najlepiej, by posiadał prostą, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które mamy zamiar założyć. Przy mniej oficjalnym stroju możemy pozwolić sobie na męskie paski skórzane ((link do artykułu) na z większymi klamrami. Kolor może nieprzypadkowo kontrastować z innymi częściami garderoby.

W kwestii krawata, najbardziej bezpieczny w zestawieniu z koszulą jest krawat jednokolorowy. Możemy jednak poeksperymentować z wzorem czy modnym kolorem. Ciekawe urozmaicenie stroju stanowią spinki. W kształcie samochodu, gitary... Każdy z panów znajdzie model zgodny ze swoją profesją, hobby i stylem.
2018/07/11, 16:29