Menu strony

Garderoba pęka w szwach a Ty sądzisz, że nie masz się w co ubrać? Doradzamy, co będzie na topie w tym sezonie.

Outfity codzienne mają być w pierwszej kolejności praktyczne i dostosowane do naszego stylu życia. Jeśli nie wymusza tego na nas sytuacja czy firmowy dress code, przede wszystkim postawmy na klasykę w ubiorze i rzucające się w oczy akcesoria - solidne buty, wełniane, otulające chusty i dopasowane do całości torby.
Jeżeli zwykle poruszamy się autem, wybierzmy skórzane botki na płaskim albo na niskim obcasie. Będą praktyczne do prowadzenia samochodu, ale również do całodniowego chodzenia i po prostu „załatwiania spraw”. Jeśli uważamy, że botki potrafią skrócić nogi i powinny je kupować tylko kobiety wysokiego wzrostu, mylimy się - sprawdź, jakie kolory będą modne wiosną . To prawda, skórzane botki mogą niekorzystnie wpłynąć na długość naszych nóg i balans sylwetki, ale na rynku wybór fasonów i kolorów jest duży, więc zarówno kobiety filigranowe, jak i te wyższe są w stanie kupić sobie obuwie tego rodzaju idealnie do swoich potrzeb. Ale rzeczywiście – przy botkach trzeba pilnować tego, co do nich zakładamy.
szafa


Warto pamiętać o tym, iż krótka kiecka lepiej się sprawdzi niż do połowy łydki, dlatego decydujmy się raczej na miniówki albo szorty. Długie, węższe nogawki również wyglądają o wiele lepiej w połączeniu z botkami. Jeśli chodzi o kolor rajstop – najlepiej wybrać ten sam, jaki mają buty. A ciemne rajstopy w zestawieniu z czarnymi butami wydłużają optycznie nogi. Jeśli z kolei decydujemy się na rajstopy w mocnym kolorze, uzupełnijmy nasz strój szalem w zbliżonym zestawieniu kolorystycznym. Jednak niech nie będzie to jednokolorowa tkanina, tylko coś patchworkowego - poznaj świat mody . W sieciówkach wybierzemy coś z tego typu szali. W ostatnim czasie do łask wrócił styl boho, czyli – pióra, frędzle i dodatki z karmelowej skóry. Jeśli pasuje nam ten styl, poszukajmy w swoich szafach czegoś przyozdobionego frędzlami, zwiewnych koszul czy też dłuższych swetrów zapinanych na guziki.


Więcej treści

Kurs stylizacji ubioru może nam się przydawać

stylistka
Czasem potrzebujemy lekkiego pokierowania. Każdy pragnie wyglądać jak najwspanialej, dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do naszego ubioru oraz tego, jakie akcesoria wybieramy.


Oczywiście ponieważ moda wraca, zupełnie możliwe, iż w tym sezonie zupełnie nie będziemy musiały robić zakupów, a ubrania sprzed kilku lat nie tylko będą wyglądały idealnie, lecz również dostaną drugie życie.
2020/04/02, 08:23