Menu strony

Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Kompletowanie męskiej garderoby biznesowej wcale nie musi być trudne. Należy postawić na odzienia wyłącznie należytej jakości oraz trzymać się paru zasad.


Elegancki jak też klasyczny wygląd możemy łatwo ożywić eleganckimi dodatkami, natomiast kiedy niekiedy gajer zastąpić znakomicie skrojoną marynarką i ciemnymi jeansami.


srebro


W biznesowej garderobie na początku na pewno powinny znaleźć się 2 garnitury, szary jak też ciemnogranatowy. To absolutna klasyka, która nie przeminie. Jednak gajer gajerowi nierówny. Spraw, aby twój był wizytówką. Postaw na fason, który będzie do perfekcji dopasowany do twojej figury. Garnitury - kliknij, zobacz, sprawdź te powinny być uszyte z wełny należytej jakości. Subtelny połysk tkaniny przyda wytworności jak też spowoduje, że odzienie wyglądało będzie na droższe. Jeśli potrzebujesz ożywić nieco image, zrób to za pomocą dodatków na przykład krawata w interesującym odcieniu czy też poszetki. Z pewnością przydać się mogą także skórzane paski do spodni.


Więcej treści

Moda męska do pracy

Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014
Pojęcie „dress code” zwykle budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, lepiej owe zasady przyswoić. Nagle może się okazać, iż to co na pozór blokowało – było świetną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Na dodatek, jesteśmy w stanie przy tym dyskretnie pokazać własny styl i zamiłowanie do mody. Jak to zrobić?


Prócz gajerów powinniśmy zainwestować także w kilka klasycznych koszul, w kolorze bieli i błękitnym. Łącząc je z popielatym czy też atramentowym kolorem, nie można popełnić błędu. Ważna jest też dobrą jakość i odpowiedni fason, który będzie odpowiedni do sylwetki. Świetną alternatywą dla gajera będzie stylowa sportowa marynarka (sprawdź ofertę). Styliści sugerują, by na początek zacząć od klasycznego wzoru w odcieniach niebieskiego.


Można także pozwolić sobie na wzór, przykładowo delikatną kratkę. W żadnym razie nie może to być jednakże marynarka od garnituru. Marynarka w sportowym stylu jest w inny sposób uszyta i zazwyczaj jest troszkę krótsza garniturowej.
2018/03/02, 07:58