Menu strony

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie wyjątkowe zdjęcia

Ślub to nad wyraz ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od jakiegoś czasu mieszkają razem, zaślubiny rozpoczynają zupełnie nowy etap, dlatego warto jest utrwalić tę chwilę najmując profesjonalnego fotografa. W dzisiejszych czasach na rozmaitego typu uroczystościach, w tym na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie wyjątkowych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.
dron
Na takim dronie można umieścić dowolny aparat, chyba że jest to całkowity zestaw, nie potrzebujący osobnego aparatu. Jeśli nie, sprawdźmy, jakim sprzętem dysponuje interesujący nas fotograf oraz czy będzie mógł przy jego pomocy zrobić naprawdę dobrej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii doskonale nadaje się GoPro Hero+ LCD (więcej http://www.gohero.pl/GoPro-Hero-LCD). Zapewnia nie tylko fantastyczną jakość zdjęć, ale także pozwala na robienie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para planuje oryginalne fotografie z sesji po ślubie. Wracając do kardynalnego tematu, jakim są drony, trzeba wspomnieć o ich nieskomplikowanej obsłudze i możliwości wykonania zdjęć z całkiem innej perspektywy, aniżeli dotychczas to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to sposobność uchwycenia wszystkich gości, kościoła czy sali, w której organizujemy uroczystość. Takie zdjęcia niewątpliwie będą przepięknie wyglądać w ślubnym albumie, jaki później można podarować rodzicom, aby oni także mogli cieszyć się wspomnieniami z dnia ślubu swojego dziecka. By wyszukać odpowiedniego fotografa na ten dzień, spytaj znajomych, którzy mają już ślub czy nie mają nikogo do polecenia. Można także poszukać cenionych fotografów w Internecie. Nim wykonasz telefon, by spytać o wolny termin, wejdź do galerii fotografii. Tutaj najlepiej zorientujesz się czy jakość zdjęć oraz metoda ujmowania Młodych odpowiada twoim oczekiwaniom. Każdy bowiem ma inny styl i inne techniki pracy. Naturalnie we wszystkim można się dogadać, jednakże najlepiej jest, gdy już od początku oczaruje nas praca fotografa, jakiego zamierzamy wynająć.

Jeżeli w związku z powyższym ty też chcesz mieć piękną pamiątkę, wybierz dron z kamerą (zobacz www.gohero.pl/drony-uav). Fotografie, które dzięki niemu uzyskasz, z pewnością nie zawiodą twoich oczekiwań, ale sprawią, iż będziesz z uśmiechem wspominać ten cudowny dzień.


Więcej treści

Nowatorskie zaproszenia weselne - gdzie wolno takie nabywać?

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Organizowanie ślubu i wesela związane jest z różnymi sprawami, z jakich niemało młodzi muszą mieć na uwadze jeszcze na długo przed przyszłą uroczystością. Pożądane byłoby pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak na przykład odszukanie i wynajęcie sali ślubnej czy wynajem fotografa, jak również o tych mniej istotnych, takich jak na przykład uporządkowanie gości przy stołach albo też wysłanie zaproszeń ślubnych.
2018/06/22, 10:39