Menu strony

Relaks i zdrowie - czy wykorzystywanie soli do kąpieli może wpłynąć samopoczucie człowieka?

Pragniesz czegoś niezwykłego, coś co znacząco pomoże Twojemu ciału się zrelaksować? Najbardziej korzystnie w czasie kąpieli, najbardziej, kiedy będzie to miało związek z regeneracją sił. Jest sporo tego typu produktów, jednocześnie nie wszystkie spełniają swoją najważniejszą funkcję. Tymczasem jest niezwykły produkt, który nie dość, iż sprawia, że relaks zyskuje dodatkową jakość, to także pozwala na prawdziwą odnowę energii fizycznej, jak i psychicznej. Nie martw się, nie mamy na myśli jakichś drogich zabiegach, na jakie wielu z nas nie stać. Mowa jest o prostym zabiegu, który można samemu, w zaciszu własnego domu, przeprowadzić. Poznaj sól do kąpieli.
kąpiel
Do wyboru mamy wiele różnorodnych odmian soli do kąpieli. Jesteśmy w stanie wybrać sól z Morza Martwego. To niezwykle bogaty w składniki mineralne produkt, jest perfekcyjny na wiele różnych dolegliwości. Sól himalajska to niezwykle oryginalna, jasnoróżowa sól. Jest bardzo czysta, jest także krystaliczna i naturalna. Przeznaczona szczególnie dla osób, które mają problem z podrażnieniem skóry albo z cellulitem. Sól z Morza Bali ma szarawy odcień, znakiem szczególnym jest również jej porowata powierzchnia. By ją uzyskać niezbędne jest przeprowadzenie naturalnego procesu suszenia. Wykazuje też zdolność do pochłaniania zapachów. Sól Epsom, to angielska sól, jaką początkowo uzyskiwano podczas odparowywania wody mineralnej. Bogata w minerały – zwłaszcza w siarczany oraz magnez. Znana jest jeszcze mocno zmineralizowana i gruba sól morska – sól z Morza Śródziemnego.


Więcej treści

Kosmetyki, perfumy

zapachy
Decydując się na kosmetyki oraz perfumy dla siebie, nie patrzymy głównie ze względu na nośną reklamę. Oferty producentów zadziwiają nas bogactwem dostępnych ofert, a perfumy powodują, że i my chcemy luksusu w takiej formie. Kobiety uwielbiają być obdarowywane przez swych partnerów, również bez okazji, z tego też powodu marka wychodzi wciąż z nowymi ofertami dla swoich klientek. Panie mają zazwyczaj upatrzone marki i typy perfum, więc usilnie polują na drogeryjne promocje.


Sole do kąpieli to nie jedynie zapewnienie relaksu i komfortu, dają one zdecydowanie więcej korzyści (więcej: sole do kąpieli). Sól idealna jest do peelingu skóry, perfekcyjnie wygładza skórę eliminując z jej powierzchni martwe komórki.

Zaintrygowały Cię treści opracowane w tym artykule? Czujesz jednak niedosyt? Więc zapraszamy do nowej strony - naciśnij tu toruń spa i przenieś się tam.

Zawarte natomiast w jej składzie minerały dodatkowo wzmacniają skórę. Sól do kąpieli to jednocześnie
kąpiel
wspaniała metoda na leczenie podrażnień skóry oraz niezbyt przyjemnych chorób, jak wysypki i wypryski. Substancje obecne w solach do kąpieli ulepszają słabe krążenie ograniczając przy tym sztywność mięśni czy objawy zapalenia stawów.

Warto zdecydowanie przynajmniej jeden dzień w tygodniu zrobić sobie taki relaks – zafundować sobie kąpiel z dodatkiem soli morskiej. Pamiętajmy, że możemy oczekiwać relaksu, ale także poprawy stanu naszej skóry. Przy pomocy soli możemy i więcej, ponieważ bez problemu można zrobić sesje aromaterapeutyczną, w tym celu należy dopasować jak najbardziej do własnych preferencji sól o miłym zapachu. Zróbmy to i poczujmy się tak, jak wymaga tego chwila – zupełnie wyluzowani, pochłonięci przez zapachy i niezwykły komfort. Więcej kosmetyków znajdziesz na stronie: .
2018/12/06, 07:24