Menu strony

Czerń i złoto – połączenie barokowe na zwykły dzień

Pomieszanie dwóch kolorów: złoty z czarnym to mega hit w tym i zbliżającym się sezonie. Można powiedzieć, że nie bez wpływu na ten fakt pozostała barokowa kolekcja marki Dolce & Gabbana, która w iście królewski sposób połączyła ze sobą oba typy kolorów.

Nie przerażajmy się jednak wstępem. Średnia krajowa zdecydowanie dowodzi, że w znacznej większości nie stać nas na luksusy w postaci zakupów u najbardziej znanych projektantów mody. Nie ma się jednak czym przejmować gdyż sklepy o uśrednionych cenach, jak na przykład sklep h&m, bardzo dobrze odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Sukienki w odcieniu czarno-złotym w stylu barokowym to doskonałe rozwiązanie na sylwestra, karnawał czy zwyczajną imprezę sobotnią. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia nie rzadko zrobione są z połyskujących cekinów. Sklepy mają w swojej ofercie różne długości oferowanych sukienek. Sukienki h&m zazwyczaj są dość krótkie, ich długość rzadko sięga kolan.

Czy chcesz może dostać link do strony zielona góra koszule olymp, gdzie czekają na Ciebie następne wpisy? Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu nowy portal.

Zatem jeśli mamy plan zaopatrzyć się w coś trochę dłuższego będziemy zmuszeni szukać gdzieś indziej. W takim wypadku extra rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą długich sukien. Długie sukienki zazwyczaj wykonane są już z lepszych materiałów i nadają się na bardziej uroczyste wyjścia. Ich wygląd bowiem jest bardziej balowy niż wygląd sukienek krótkich.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki czy też nasze wyjście jest mniej uroczyste, a mimo tego chciałybyśmy nadać naszej kreacji eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie czarnego i złota, możemy zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w połączeniu z dobrze dobraną spódnicą, idealnie nadają się na mniej uroczyste wyjście, a tym samym zapewnią nam elegancki wygląd. Bluzka ma też tę zaletę, że o znacznie łatwiej jest ją dobrać do figury, niż spodnie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenie jej z dowolnie dobranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki wybierzemy dół oraz jakimi dodatkami w postaci butów i torebek uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie przeróżne funkcje. Jak powszechnie wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia zakupienia kolejnej rzeczy, jak fakt, iż będziemy mogły ją wykorzystać na wiele innych sposobów.


Więcej treści

Kwiatowe inspiracje

Kwiatowe inspiracje
Trend na wzory kwiatowe jak bumerang wraca do nas niemal każdej wiosny. Czasem stanowi motyw przewodni kolekcji, innym razem walczy o pałeczkę pierwszeństwa
z innymi printami. Niezależnie jednak od tego, czy dominuje czy współistnieje, jest bezkonkurencyjny jako nawiązanie do budzącej się do życia przyrody.
Na podstawie danych z:
2022/04/08, 07:01