Menu strony

London Glam

London Glam
Kolejną propozycję Mohito na wiosnę 2013 - linię London Glam można zinterpretować na wiele sposobów i zestawić kilka sylwetek inspirowanych stylem Londynu. Projektanci marki proponują elegancję ze szczyptą rocka i nonszalancji.

London Glam to przemyślana propozycja mająca określony cel – podkreślenie osobowości kobiety która ją nosi. Ołówkowe sukienki, luźne sweterki i t-shirty z detalami w postaci ćwieków, a także skóra w spódnicach i detalach żakietów – wszystko jest spójną całością w kobiecym wydaniu, którą dopełnia stonowana paleta kolorystyczna.

Stylizacje uzupełniają dodatki – ceniony element garderoby stylowej Kobiety Mohito. Naszyjniki i bransoletki mają zdecydowaną formę z dodatkiem złota i łańcuszkami.więcej szczegółów buty dr martens buty dr martensbr>
Czy zadziwił Cię opublikowany tutaj artykuł? Aby zgłębić zagadnienie wejdź tutaj i poznaj więcej szczegółów - na pewno będą dla Ciebie zaskakująco ciekawe.

Na torbach typu shopper pojawia się mocny akcent ćwieków.

Moda londyńskiej ulicy, czyli dobrze przemyślana nonszalancja odzwierciedla charakter i sprawia, że Kobieta Mohito czuje się świetnie ubrana.

Kolekcja dostępna w salonach od stycznia 2013 roku.
Na podstawie danych z: MOHITO
Wprowadził: Marketing Mohito
2020/11/25, 19:21