Menu strony

Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Rynek ubrań używanych tzw. „secound handów” jest w Polsce coraz większy. Dowodem może być ilość tego rodzaju sklepów w każdej polskiej miejscowości. Czy jest to rynek na którym możemy zarobić? Czy Polacy naprawdę są chętni do nabywania i noszenia użytkowanych ciuszków?


Ciucholand tudzież szmateks to sklep z używaną odzieżą.


Garderoba owa pochodzi przede wszystkim z cudzoziemskich skupów lub zbiórek. Po tym jak zostaje nagromadzona zagranicą, zapaczkowana, wysyłana jest do naszej ojczyzny. W naszej ojczyźnie, produkt trafia do hurtowni, z jakich dostanie się na koniec do sklepów z używaną odzieżą.


Zgodnie z testami 43% rodaków kupuje w „szmateksach”. To nadzwyczaj duży rynek, choć druga połowa kategorycznie twierdzi, że nigdy by tam nie nabyła. Z pewnością najogromniejszym powodem dla którego ludzie są skłonni kupić używane ubrania będzie cena. Ładna odzież używana bywa często niemal dziesięć razy tańsza niż nowiuteńkie w sklepie. Prócz ceny, istotnym czynnikiem będzie niepowtarzalność odzień. Większość z nich pochodzi z ofiar. Jak łatwo się domyślić, zachodzi prawdopodobieństwo współmierne do trafienia w totka, iż w tym samym szmateksie znajdą się 2 takie same ubrania. Kolejnym niewątpliwym pozytywem zakupów w takowym punkcie jest moda, która w ostatnim czasie powraca do wzorów z poprzedniego stulecia. Ubrania, jakie przez wiele lat były w składach hurtowni, nagle stały się pożądane przez klientów.


Więcej treści

Księgarnia - sklep nie tylko dla bibliofilów

sklep z książkami
W obecnych czasach niezwykle mało osób kupuje nowele. Zostały one zastąpione przez inne, prostsze w odbiorze rozrywki. Filmy, telewizja, a przede wszystkim strony www zabierają nam cały, wolny czas, lekturą zostawiając jedynie pojedyncze chwile na wakacjach czy w pociągu. Lecz to również nie zawsze, bo w końcu możemy też bez problemu zakupić czasopisma czy sudoku. Z tej przyczyny w księgarniach, zarówno tych internetowych jak i stacjonarnych, możemy obecnie znaleźć cały przekrój odmiennych artykułów.


siatkówka


odzieżą


Naturalnie lumpeksy mają też spore minusy. Prócz bariery psychologicznej są także bariery asortymentowe.
1 2