Menu strony

Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Rynek ubrań używanych tzw. „secound handów” jest w Polsce coraz większy. Dowodem może być ilość tego rodzaju sklepów w każdej polskiej miejscowości. Czy jest to rynek na którym możemy zarobić? Czy Polacy naprawdę są chętni do nabywania i noszenia użytkowanych ciuszków?


Ciucholand tudzież szmateks to sklep z używaną odzieżą.


Garderoba owa pochodzi przede wszystkim z cudzoziemskich skupów lub zbiórek. Po tym jak zostaje nagromadzona zagranicą, zapaczkowana, wysyłana jest do naszej ojczyzny. W naszej ojczyźnie, produkt trafia do hurtowni, z jakich dostanie się na koniec do sklepów z używaną odzieżą.


Zgodnie z testami 43% rodaków kupuje w „szmateksach”. To nadzwyczaj duży rynek, choć druga połowa kategorycznie twierdzi, że nigdy by tam nie nabyła. Z pewnością najogromniejszym powodem dla którego ludzie są skłonni kupić używane ubrania będzie cena. Ładna odzież używana bywa często niemal dziesięć razy tańsza niż nowiuteńkie w sklepie. Prócz ceny, istotnym czynnikiem będzie niepowtarzalność odzień. Większość z nich pochodzi z ofiar. Jak łatwo się domyślić, zachodzi prawdopodobieństwo współmierne do trafienia w totka, iż w tym samym szmateksie znajdą się 2 takie same ubrania. Kolejnym niewątpliwym pozytywem zakupów w takowym punkcie jest moda, która w ostatnim czasie powraca do wzorów z poprzedniego stulecia. Ubrania, jakie przez wiele lat były w składach hurtowni, nagle stały się pożądane przez klientów.


Więcej treści

Wszystko na temat męskiej biżuterii

pielęgnacja
Dzisiaj srebrną biżuterię noszą zarówno panie, jak też mężczyźni. Biżuteria męska jest z reguły grubsza a także wygląda na bardziej wytrzymałą, zaś biżuteria damska jest na ogół bardzo drobna i cienka.


Wisiorki srebrne męskie przeważnie wykonywane są ze srebra 925 jak też z chirurgicznej stali.


siatkówka


odzieżą


Naturalnie lumpeksy mają też spore minusy. Prócz bariery psychologicznej są także bariery asortymentowe.
1 2