Menu strony

W jaki sposób powinien ubierać się mężczyzna, by wyglądać dobrze? To jest zależne od kilku rzeczy

Kto powiedział, iż tylko kobiety muszą ubierać się adekwatnie do mody? Choć moda to ich żywioł i osoby projektujące ciuchy często dla nich tworzą nowe kreacje, to tak naprawdę pośród mężczyzn istnieje całkiem duże zapotrzebowanie na to, aby prezentować się modnie. W jaki sposób powinien wyglądać modny mężczyzna, jakiego typu odzież męska będzie dla niego właściwa? Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi.


bluza męska
Wszystko jest zależne od tego, jak konkretny mężczyzna wygląda. To znaczy, czy jest wysoki, niski, posiada jasne albo ciemniejsze włosy, jest umięśniony, szczupły, a może troszkę - jak się mówi kolokwialnie - “przy kości”. Wszelkie czynniki mają znaczenie, jednak tak samo jest z kobietami, bo przecież każda jest inna. Tak więc z początku należy dobrze przeanalizować swoją budowę, aby przypadkiem nie tracić czasu na szukanie ubrań, które całkiem nie będą na nas pasować. Takie ubrania nie dość, że będą źle dobrane, to jeszcze będziemy się w nich źle czuć. Szkoda czasu i gotówki na takie próby (6xl t-shirt). Wiadomo, że jak mamy nadwagę to nie należy kupować zbyt małych rozmiarów, bo będą opinać nasze ciało oraz uwidaczniać fałdki tłuszczu. Tak samo, szczupła osoba nie może kupować przesadnie szerokich oraz długich koszulek, gdyż będą one na takiej figurze po prostu wisiały. Mało tego, z pewnością nie będziemy czuć się zbyt komfortowo w takich ubraniach, choćby taka koszulka czy bluza męska była najbardziej fajna.


kliknij aby zobaczyć więcej
Najczęściej osoby dobrze zbudowane noszą obcisłe koszulki. W większości przypadków prezentuje się to dobrze, gdyż dzięki temu są w stanie zaprezentować własną muskulaturę, niemniej w swojej szafie muszą również posiadać inne, luźniejsze ubrania. Zasada jest prosta, że gdy dobrze wyglądamy to nie wiadomo jaki ciuch będzie na nas dobrze wyglądał, niekoniecznie trzeba bez przerwy podkreślać piękną muskulaturę. Tego typu proste porady mogą spowodować, iż z jednej strony będziemy wyglądać dobrze, z drugiej natomiast nasze samopoczucie będzie lepsze. Nie ma sensu ślepo patrzeć się, co jest modne, gdyż w ten sposób nigdy nie osiągniemy ideału, czyli ubrania, w którym czujemy się najlepiej - polo 5xl. Miast tego warto ubierać się w coś, w czym faktycznie czujemy się dobrze, nie zapominając natomiast o paru radach, jakie omówiono w powyższym tekście.
2019/02/08, 07:50