Menu strony

Biżuteria sutasz

Ozdoby od dawien dawna budzuły pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych wykorzystywali małe kostki, kamienie oraz skórę zwierząt do tworzenia oryginalnych ozdób. W czasach starożytnych wytwarzano już przepiękne wyroby z drogocennych minerałów. I tak zostało do dnia dzisiejszego, gdy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednak w tym rzemiośle nie można mówić o stagnacji. Wręcz odwrotnie, nieustannie pojawiają się nowe, ciekawe techniki, dzięki czemu biżuteria jest co raz bardziej różnorodna.
Jeżeli ktoś śledzi dokładnie modę, może potwierdzić, że co sezon zjawia się nowy motyw przewodni. Parę lat temu ozdabiały nas ozdoby w formie wszelakie rogacizny, takiej jak jelenie, czy jednorożce. Kolczyki w tego typu kształtach znikały na pniu. Potem przyszła moda na różnego typu sówki. Te nocne zwierzęta ogłoszono znakiem hipsterskiego stylu. Jeszcze niedawno w dobrym tonie było zawieszanie na łańcuszku wąsów. Ten wzór opanował przemysł odzieżowy, a także wyroby biżuteryjne - moja strona internetowa o pięknej biżuterii od Sadva.

Ale nie wszyscy czują potrzebę bezmyślnie iść za tłumem. Jeżeli lubimy się odróżniać, możemy spróbować zrobić swoją biżuterię. Wiele osób przecież tym zajmuje się na co dzień. W internecie znajdziemy całą masę blogów oraz specjalnych stron, na których artyści sprzedają własne dzieła. Jest mnóstwo technik robienia biżuterii. Niezmiernie popularne są naszyjniki robione z filcu.

Sprawdź następne pokrewne niezwykle użyteczne źródło informacji na rozważany temat - kliknij tutaj oraz poznaj więcej w serwisie sauny fińskie.

Oryginalną broszkę z tego materiału można bez problemu zrobić własnoręcznie. Będziemy mieć wtedy pewność, iż nasza ozdoba jest niepowtarzalna.

Więcej treści

Z miłości do biżuterii

Z miłości do biżuterii
Zbliża się dzień zakochanych a więc i kolejna okazja do modowego szaleństwa! Oczywiście rządzą kolory miłości. Czerwone, jak wino usta, mała czarna, która zawsze jest trendy i obowiązkowo niebotycznie wysokie obcasy. Kobiecy i seksowny wygląd jednak warto trochę podkręcić. Zanim upijecie się cocktailem miłosnych uniesień koniecznie dobierzcie biżuteryjne akcesoria.


Następną, bardzo popularną w ostatnim czasie, techniką jest bez wątpienia sutasz. Domaga się ona wielkiej zręczności. Robiąc kolczyki sutasz, używamy sznureczki z jedwabiu, które następnie formujemy w fantazyjne wzory. Można je połączyć z takimi dodatkami, jak korale, kryształy lub srebro. Biżuteria wykonana tą techniką jest bardzo oryginalna, ale z powodzeniem możemy nosić ją także na co dzień - . Choć jest wyjątkowo pracochłonna, warto się pomęczyć, aby uzyskać końcowy efekt.
2019/02/26, 07:25