Menu strony

Moda męska na co dzień

Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy oraz tendencje występujące w modzie męskiej. Niewielu niemniej jednak nadąża za wszystkimi przemianami. Dale wielu jednakże dylematy typu „mucha czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są cały czas niezmienne. Polscy panowie coraz większą wagę przywiązują do swego wyglądu. Do lamusa odchodzą porozciągane dresy oraz nazbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w męskiej modzie, ale również klasykom, które zawsze będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy dżentelmen może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda w końcu nie polega na tym ażeby przyjmować bezkrytycznie każde trendy.


moda męska
Chodzi tu o własną interpretację jak też odnalezienie własnego stylu. Każdy dżentelmen powinien zdawać sobie sprawę z siły jaką daje wytworny styl. Poniektórzy powiedzą, że wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, ponieważ nie jest. Jednakże jest bardzo istotny, bowiem buduje pierwsze wrażenie, które zazwyczaj jest czynnikiem decydującym. Zadbany, dobrze przyodziany mężczyzna to synonim sukcesu a także pewności siebie. Nie warto rezygnować z możliwości które daje nam odzienie.Ważna reguła, która tyczy się właściwie każdego fragmentu męskiej garderoby - nabywajmy ubrania w swoim rozmiarze. Mężczyźni mają niestety skłonność do kupowania zbyt dużych dżinsów, marynarek, koszul, tak jakby bali się włożyć coś nazbyt dopasowanego. Jednakże nic tak nie podkreśla stylu faceta jak dobrze dopasowana marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/17/Marynarka%20niebieska%20w%20krat%C4%99) albo koszula inspiracji można szukać np: jego styl garnitur. Tak krawat jak również marynarkę panowie mogą nosić na wiele sposobów.


ubrania i dodatki dla mężczyzn
Wystarcza, dobrać marynarkę o nieco mniej wytwornym kroju oraz materiale, np. z sztruksu bądź tweedu i już! Podobną marynarkę można nosić nawet do spodni jeansowych. Istotne jednak żeby tak spodnie jak również marynarka (noor.pl/pl/page/7/kolekcja/7/Marynarka%20grafitowa%20w%20krat%C4%99) były odpowiednio dobrane. Poniektórym wydaje się, że krawat przeznaczony jest tylko na bardzo poważne okazje, jednakże w modzie męskiej wcale nie ma podobnych ograniczeń Na co dzień polecane są mniej oficjalne krawaty zrobione np. z wełny. Z odcieniami krawatów można naprawdę poeksperymentować, najlepiej jest bawić się modą - . Klasykiem w modzie męskiej są koszulę w kratkę, które można dobrać do właściwie każdej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki jak też materiału z którego wykonana jest koszula).
2018/08/06, 07:19