Menu strony

Często można usłyszeć, że kobiety należy rozpieszczać oraz wręczać im przeróżnego rodzaju prezenty - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie pań

Prawdą jest, że kwiaty wręczamy zazwyczaj paniom. Niekiedy z powodu rocznicy, a czasami bez przyczyny, ale by okazać jej swoją miłość.


Rzecz jasna żaden pan nie chciałby otrzymać bukietu róż, ale nie oznacza to, że panowie w ogóle nie lubią upominków.


perspektywa - moda


sport - perspektywa


Więcej treści

Kolczyki z bursztynu - czyli, biżuteria na każdą okazję, chociaż nie na każdziutką kieszonkę

buty
Bursztyn jest to rodzaj kamyczka, który istnieje od zarania dziejów. Jest to rodzaj wyschniętej żywicy, którą zapewne dość często będąc dzieciakiem widziałeś nie jedynie na jarmarkach z biżuterią, ale również na stoiskach, w których to były "nietypowe" rzeczy, wewnątrz których nie posiadając problemu wypatrzyliśmy kawałeczki przepięknej skałki, a wewnątrz niego zatopionego robaczka albo nawet jakieś małe zwierzątko, które to przeciwko pozorom ma możliwość mieć dziesiątki, setki, tysiące, a nawet i miliony oraz miliardy latek.


Nieraz jakaś córka czy małżonka zastanawiają się nad tym, co dać ukochanemu mężczyźnie albo ojcu na urodziny i na Boże Narodzenie. Najpopularniejsze Prezenty to krawat lub dezodorant, ale zdaje się, że są to bardzo banalne podarki. Pewnie, już choć raz decydowałyśmy się na dokładnie taki prezent i wiemy, że nie są one czymś wyjątkowym. A jeżeli dziś chcemy, aby nasz podarek był bardziej wyjątkowy - co powinnyśmy zrobić? Możemy przykładowo zdecydować się na męski łańcuszek. Jest to cudny podarunek, który z pewnością zostanie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeśli uda nam się trafić w gust obdarowanego, to pewnie będzie on szczerze zdziwiony i uradowany. Oznaką tego czy podarunek nam się udał, będzie to, że nasz ojciec lub małżonek będą nosić go na szyi przez cały czas. Możemy kupić różnego rodzaju łańcuszki - cienkie albo grube, srebrne lub złote. Możemy również wydać trochę większą kwotę i do łańcuszka dodać wisiorek - przykładowo krzyżyk, który będzie ojca chronił cały czas, kiedy będzie poza domem.


Rzecz jasna nie ma obowiązku, by był to krzyżyk, ale istotne abyśmy trafili w gust solenizanta. Trzeba także wybrać długość łańcuszka - klasycznie jest to 60 cm.
2019/06/06, 08:13