Menu strony

Często można usłyszeć, że kobiety należy rozpieszczać oraz wręczać im przeróżnego rodzaju prezenty - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie pań

Prawdą jest, że kwiaty wręczamy zazwyczaj paniom. Niekiedy z powodu rocznicy, a czasami bez przyczyny, ale by okazać jej swoją miłość.
Rzecz jasna żaden pan nie chciałby otrzymać bukietu róż, ale nie oznacza to, że panowie w ogóle nie lubią upominków.


perspektywa - moda


sport - perspektywa


Nieraz jakaś córka czy małżonka zastanawiają się nad tym, co dać ukochanemu mężczyźnie albo ojcu na urodziny i na Boże Narodzenie. Najpopularniejsze Prezenty to krawat lub dezodorant, ale zdaje się, że są to bardzo banalne podarki. Pewnie, już choć raz decydowałyśmy się na dokładnie taki prezent i wiemy, że nie są one czymś wyjątkowym. A jeżeli dziś chcemy, aby nasz podarek był bardziej wyjątkowy - co powinnyśmy zrobić? Możemy przykładowo zdecydować się na męski łańcuszek (pierścionek z rubinem - bizuteriaperlei.pl). Jest to cudny podarunek, który z pewnością zostanie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeśli uda nam się trafić w gust obdarowanego, to pewnie będzie on szczerze zdziwiony i uradowany. Oznaką tego czy podarunek nam się udał, będzie to, że nasz ojciec lub małżonek będą nosić go na szyi przez cały czas. Możemy kupić różnego rodzaju łańcuszki - cienkie albo grube, srebrne lub złote. Możemy również wydać trochę większą kwotę i do łańcuszka dodać wisiorek - przykładowo krzyżyk, który będzie ojca chronił cały czas, kiedy będzie poza domem.
Rzecz jasna nie ma obowiązku, by był to krzyżyk, ale istotne abyśmy trafili w gust solenizanta. Trzeba także wybrać długość łańcuszka - klasycznie jest to 60 cm.
2018/09/11, 07:21