Menu strony

Perfekcyjna bielizna do ślubu: praktyczne porady

Ukryta pod sukienką ślubną stanowi kwintesencję kobiecości, odsłanianą dopiero w czasie nocy poślubnej. Nie powinna być jednakże zanadto fikuśna, albowiem nie powinna ukazać się oczom weselników.


Poniżej kilka rad, jak wybrać doskonałą odzież spodnią do ślubu.
Mała czarna, stylizacja Anataka


sukienki


Powinniśmy pamiętać, iż nie każda suknia ślubna wymaga biustonosza. Istnieją modele, które stanik posiadają wszyty. Kupując sukienkę ślubną spytaj w salonie, czy stanik będzie potrzebny. Na takie rozwiązanie mogą postawić damy o większym biuście oraz okrągłych kształtach. Odpowiednio dopasowany do sylwetki gorset potrafi zdziałać cuda, zatem naprawdę nas wyszczuplić. Druga zaleta gorsetów jest taka, iż znakomicie układają się na nich sukienki. Minus: pasują tylko do zabudowanych sukni. Jeśli zaś biustonosz będzie konieczny, doskonale sprawdzi się bardotka (zajrzyj koniecznie) ślubna.


bardotka ślubna


Perfekcyjne majteczki czyli takie, które nie będą się odciskać na sukni ani wpijać w pupę. Im będą bardziej przylegające do ciała, tym korzystniej. Doskonałym wyborem mogą się okazać stringi. Rajtuzy czy pończochy? Zdecydowanie pończochy. Nie jedynie dlatego, że są bardziej seksowne, lecz również dlatego, że nie odciskają się pod sukienką oraz nie musimy martwić się o to, by je co moment pociągać do góry. Do pończoch nieodzownie błękitna podwiązka, symbol szczęścia małżeńskiego. Najseksowniejsza ciągle pozostaje koronkowa bielizna. Ta jednak musi być świetnej jakości, aby nie cisnęła.
Na zakończenie najistotniejsza reguła: bieliznę dobieramy pod kolor sukni (warto posiadać próbkę materiału). Poszukujemy zatem wśród kolorów: białego, ecru czy też cielistego. I nie zapominamy, iż powinniśmy czuć się w niej jak w swojej skórze.
2018/02/11, 16:37