Menu strony

Srebro czy złoto? Jakie precjoza warto wybrać na podarunek?

Okazji do wręczania podarunków w ciągu roku jest dużo. Poszukiwania upominków niestety są problematyczne jak też czasochłonne. Wypróbowanym pomysłem na prezent dla kobiety jest biżuteria.
staniki


Jest to rozwiązanie, jakie przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym . Jakie dodatki dla bliskiej osoby wskazane jest zakupić? Wykonane ze złota, czy też srebra? Dobór odpowiednich dodatków biżuteryjnych uzależniony będzie z pewnością od stylu, który preferuje konkretna dama. Poszukiwania idealnej biżuterii na prezent zacznijmy od zbadania preferencji ubraniowych osoby, którą chcemy obdarować. Warto również obserwować, jaki rodzaj biżuterii nosi najczęściej. Dobrym krokiem jest też wtrącenie w trakcie rozmowy w sprytny sposób, który rodzaj biżuterii najbardziej uwielbia. Takie subtelne podpytanie pozwoli nam poznać jej marzenia a także biżuteryjne preferencje . Następnym sposobem na dobranie biżuterii jest rodzaj urody danej kobiety. Inspirując się podstawową analizą kolorystyczną możemy sprecyzować, jaki rodzaj urody ma konkretna osoba. Dzięki tej wiedzy dużo łatwiej nam będzie podjąć istotną decyzję, czy kupujemy biżuterię srebrną, czy może złotą. Chłodne kolory cery wspaniale komponują się srebrną biżuterią jak też białym złotem. Ciepłe barwy cery czy też oliwkowa skóra prezentuje się doskonale w złotej biżuterii oraz mosiądzu.


Kupując biżuterię na prezent kierujemy się także budżetem określonym na ten zamysł. Nie da się ukryć, że złoto jest bardziej kosztowne, niż dodatki wykonane ze srebra.
Warto podkreślić, iż złoto zachowuje o wiele dłużej piękny wygląd. Wybierając srebrny łańcuszek na prezent zawsze zwracajmy uwagę na próbę. Biżuteria bez próby powinna budzić nasze podejrzenia. Może być, że nie jest stworzona ze szlachetnych kruszców.
2018/01/17, 12:29