Menu strony

Co w pierwszej kolejności musi znaleźć się w szafie każdego dbającego o wygląd mężczyzny?

Mężczyźni coraz częściej zwracają baczną uwagę na własny wygląd, mają świadomość najbardziej aktualnych trendów i próbują się do nich dopasować. Każdy zadbany mężczyzna, który niezależnie od sytuacji pragnie zawsze dobrze wyglądać, bezdyskusyjnie musi zatroszczyć się o dobrze zorganizowaną garderobę.

obuwie
Nie jest to jednakże proste wyzwanie, jako że wymaga wypracowania swojego stylu oraz wybierania tylko odzieży dobrej jakości. Co w takim razie powinno znaleźć się w męskiej szafie? Jakie są jej najistotniejsze składniki bazowe?
Podstawą jest oczywiście dobrze dopasowany garnitur. Jeżeli dysponuje się odpowiednimi środkami, można zdecydować się na uszycie garnituru na miarę, co niestety jest w dalszym ciągu dosyć drogą opcją, w szczególności kiedy wybierze się wysokiej jakości materiał. Usługi doświadczonych krawców wracają jednak dziś do łask, wobec tego z pewnością nie będzie się miało trudności ze znalezieniem najlepszego specjalisty. Sklepy też sprzedają bogaty wachlarz garniturów, w określonej stylistyce oraz kolorystyce. Warto mieć w swojej szafie elegancki czarny garnitur i garnitur szary, granatowy oraz kilka koszul. Bardzo ciekawym elementem garderoby jest ponadto bezrękawnik (poznaj dodatkowe informacje), idealny na chłodne dni. Można go zestawić z ubraniami sportowymi bądź bardziej elegancką odzieżą. Każdy mężczyzna powinien również zatroszczyć się o stosowne obuwie.

moda męska
Współcześnie bardzo dużym zainteresowaniem wyróżniają się buty damskie nike (moda dla mężczyzn), których modele dla panów też święcą triumfy. Ponadczasowe buty sportowe, w stonowanych kolorach są znakomitą bazą, wobec tego można je zestawić z koszulą czy marynarką. Rzecz jasna, bezwzględnie trzeba umieścić w szafie bardziej eleganckie kozaki. Generalnie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni kupować ubrania ponadczasowe, wykonane z dobrych materiałów, dzięki którym każda stylizacja będzie atrakcyjna.
Panowie nie powinni stronić od odpowiednich akcesoriów. Elegancki szalik, kilka krawatów oraz spinek do mankietów to kategoryczne must have, tym bardziej, że dobrze skomponowany z koszulą krawat sprawia, że ten sam garnitur uzyska całkowicie odmienny charakter. Pomocą w kompletowaniu garderoby mogą okazać się liczne blogi internetowe, które dzisiaj charakteryzują się ogromną popularnością.
2019/02/22, 16:29