Menu strony

Dlaczego wygląd mężczyzny jest bardzo kluczowy? Czy to nie domena kobiet? Co należy przez to rozumieć?

Jak twierdzą psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, lubimy zwłaszcza tych, którzy fajnie wyglądają i po prostu nam się podobają. Robert Cialdini wie w czym rzecz, od lat trudni się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego książki sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc powinniśmy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest łatwiejszy sposób – ładnie się prezentować, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.

zegarek
To bardzo istotne i to w wielu dziedzinach naszego życia. W sferze prywatnej mamy bardziej znaczne szanse, że zainteresujemy płeć przeciwną, w obszarze zawodowym łatwiej będzie nam pozyskać klienta, istotnych kontrahentów, a także zachować właściwe relacje ze wspólnikami. W takim sensie najczęściej myślimy o kobietach, że kobieta powinna cudownie wyglądać, ponieważ mężczyźni bardziej kochają „oczami”. W ten sposób pierwsze wrażenie, odpowiedni ubiór, to pewność, że kobieta zwróci na siebie uwagę. Przykładowe produkty: zegarek na prezent

O facetach zaś się mówi, że liczy się ich osobowość, tembr głosu, ich maniery i poczucie humoru. O aparycji mówi się, że jest istotny, ale nie najbardziej ważny. To oczywiście nie do końca prawda, bo uroda mężczyzny nie jest tak określona jak kobiety, a więc ciężko określić czy ktoś jest ładny czy jest brzydki, ponieważ tu bardziej liczy się podejście do tej problematyki poszczególnych przedstawicielek płci pięknej. Mimo to, abstrahując od tego zagadnienia, nie ulega wątpliwości, iż facet powinien być dobrze ubrany. Faceci zawsze byli, są i będą zdobywcami, raczej nic w tym zagadnieniu się nie zmieni. Więcej informacji uzyskasz na stronie:


Więcej treści

Jak urządzić swą garderobę?

sukienki jesienne
Pojemna, odpowiednio oświetlona jak też funkcjonalna – w jaki sposób urządzić garderobę? O czym warto pamiętać podczas jej aranżacji? Oto parę świetnych sugestii.


Istnieje przeświadczenie, iż osobne pomieszczenie na garderobę nie sprawdza się na niewielkich metrażach.

zegarek
O co w tym chodzi? Muszą oni ciągle udowadniać innym, konkurentom, lecz też najbliższej rodzinie, iż mogą coś osiągnąć, o coś zadbać. Powinni pokazać, że mają nad tym kontrolę i niestraszne im większe kryzysy. Właściwy ubiór podkreśla ten status. Jeśli myślimy o ubiorze nie powinniśmy również zapominać o odpowiednich dodatkach. Jeśli zaś chodzi o dobrze ubranego faceta to bez wątpienia markowe zegarki (zobacz: zegarki damskie glycine) męskie mają tutaj niezwykle ważną rolę. Każdy mężczyzna wygląda lepiej, bardziej męsko i solidnie, kiedy ma tego typu zegarek. Warto o to zadbać i pamiętać o tej zależności. Jeśli nie znałeś jeszcze takiej zasady warto od teraz wdrożyć ją w życie.
2020/04/14, 07:18