Menu strony

Dlaczego wygląd mężczyzny jest bardzo kluczowy? Czy to nie domena kobiet? Co należy przez to rozumieć?

Jak twierdzą psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, lubimy zwłaszcza tych, którzy fajnie wyglądają i po prostu nam się podobają. Robert Cialdini wie w czym rzecz, od lat trudni się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego książki sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc powinniśmy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest łatwiejszy sposób – ładnie się prezentować, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.

zegarek
To bardzo istotne i to w wielu dziedzinach naszego życia. W sferze prywatnej mamy bardziej znaczne szanse, że zainteresujemy płeć przeciwną, w obszarze zawodowym łatwiej będzie nam pozyskać klienta, istotnych kontrahentów, a także zachować właściwe relacje ze wspólnikami. W takim sensie najczęściej myślimy o kobietach, że kobieta powinna cudownie wyglądać, ponieważ mężczyźni bardziej kochają „oczami”. W ten sposób pierwsze wrażenie, odpowiedni ubiór, to pewność, że kobieta zwróci na siebie uwagę. Przykładowe produkty: zegarek na prezent

O facetach zaś się mówi, że liczy się ich osobowość, tembr głosu, ich maniery i poczucie humoru. O aparycji mówi się, że jest istotny, ale nie najbardziej ważny. To oczywiście nie do końca prawda, bo uroda mężczyzny nie jest tak określona jak kobiety, a więc ciężko określić czy ktoś jest ładny czy jest brzydki, ponieważ tu bardziej liczy się podejście do tej problematyki poszczególnych przedstawicielek płci pięknej. Mimo to, abstrahując od tego zagadnienia, nie ulega wątpliwości, iż facet powinien być dobrze ubrany. Faceci zawsze byli, są i będą zdobywcami, raczej nic w tym zagadnieniu się nie zmieni. Więcej informacji uzyskasz na stronie:


Więcej treści

Być sobą a powodzenie w wielu sytuacjach życiowych. Niekiedy drobne kłamstwa są dobre, by zaprezentować swoje rzeczywiste zalety

but
Niby zawsze pragniemy być sobą, ale nie zawsze jest to możliwe. Często jesteśmy zmuszeni wkładać różne maski, w zależności od okoliczności być bardziej poważni albo w większym stopniu wyluzowani. Nawet jeśli pragniemy się robić coś, by zawsze być sobą, to jednakże trudno to osiągnąć, gdyż niektóre sytuacje wymagają działania adekwatnego do zaistniałej sytuacji. Nie napawa to optymizmem ludzi, którzy cenią szczerość i naturalność ponad wszystko, ale taka jest właśnie esencja życia.

zegarek
O co w tym chodzi? Muszą oni ciągle udowadniać innym, konkurentom, lecz też najbliższej rodzinie, iż mogą coś osiągnąć, o coś zadbać. Powinni pokazać, że mają nad tym kontrolę i niestraszne im większe kryzysy. Właściwy ubiór podkreśla ten status. Jeśli myślimy o ubiorze nie powinniśmy również zapominać o odpowiednich dodatkach. Jeśli zaś chodzi o dobrze ubranego faceta to bez wątpienia markowe zegarki męskie mają tutaj niezwykle ważną rolę.

Jeżeli analizujesz przedstawiany tekst, to oznacza, że bardzo Cię zafascynował. Skoro tak, to przekonaj się (http://www.texasclub.pl/produkty/kobiety/odziez/bluzy-damskie,2,2078), że odmienne serwisy także posiadają ważne informacje.

Każdy mężczyzna wygląda lepiej, bardziej męsko i solidnie, kiedy ma tego typu zegarek. Warto o to zadbać i pamiętać o tej zależności. Jeśli nie znałeś jeszcze takiej zasady warto od teraz wdrożyć ją w życie.
2020/02/01, 07:19