Menu strony

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Współczesna moda daje możliwość łączenia wielu elementów damskiej garderoby. Obecnie kobiety potrafią włożyć szpilki i dresy i nikomu już nie wydaje się to dziwne. Szczególnie, jeżeli robią tak celebryci z pierwszych stron barwnych gazet. Codziennie częściej widzimy, że kobieta wkłada bluzki koszulowe a na nogach ma do tego tenisówki levi’s. To faktycznie ciekawe rozwiązanie modowe.
trampki
Wygląda się z klasą, ale jest również komfortowo. Ważne by nie zapominać, aby koszula nie była z bardzo eleganckiego materiału i buty sportowe w takim zestawieniu na pewno muszą być markowe. Dlatego jeśli rozmyślamy o założeniu bluzki koszulowej, ale nie chcemy do tego wkładać szpilek, to nie ma najmniejszego problemu. Warto mieć parę koszul, które będą pasować do spodni z jeansu. Bo mogą nas uratować w wielu momentach. Najsensowniej, więc wybrać się do kilku sklepów i ogarnąć porządne koszulowe zakupy. Powinniśmy też zajrzeć do Levis’a i pomyśleć czy poza trampkami nie kupić sobie na dokładkę jakichś ekstra jeansów - tenisówki Levi's.


Więcej treści

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi
Dom mody Laura Guidi prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2012/2013. Marka po raz kolejny potwierdza, że doskonale orientuje się w aktualnych trendach i umie je zaadaptować do garderoby aktywnych, pewnych siebie i swojego stylu Polek.


Bo każdy dobrze wie, że ciuchy tej firmy to majstersztyk. Spodnie czy kurtki jeansowe są jedynymi z najlepszych na rynku na całym świecie, więc naprawdę warto znaleźć coś więcej niż trampki tej marki. Halka czy czapka z daszkiem? I jedno i drugie. Często mężczyźni patrzą na kobiety zero jedynkowo. Bo dla nich albo kobieta jest elegancka albo ubiera się na sportowo. Kiedy tymczasem każda przedstawicielka płci pięknej posiada wiele twarzy i raz wybiera halki Warszawa, gdzie na bank znajdziemy właściwy sklep z tego typu asortymentem, a innym razem
koszula
zastanawia się gdzie będzie mogła wyszukać czapki z daszkiem damskie - porównaj produkty.

Bo my kobiety już tak mamy: nie chcemy być tylko eleganckie, albo tylko na luzie. Po prostu lubimy się zmieniać. Z tego powodu potrzebujemy jakiejś eleganckiej, delikatnej halki czy to pod suknię czy też pod spódnicę, ale czasem potrzeba również ekstra czapki, kiedy wybierzemy jakiś bardziej luzacki outfit. Na szczęście, jeśli chodzi o czapki to jest ogromny wybór czapek. I co ważne nie jesteśmy zmuszone przecież każdego dnia powkładać czapki z daszkiem można ją wkładać czy to na plaży w ramach ochrony głowy przed słońcem, czy na wyjście ze znajomymi w miasto, gdy mkniemy na jakąś nocną pizzę.
2018/06/08, 07:21