Menu strony

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Współczesna moda daje możliwość łączenia wielu elementów damskiej garderoby. Obecnie kobiety potrafią włożyć szpilki i dresy i nikomu już nie wydaje się to dziwne. Szczególnie, jeżeli robią tak celebryci z pierwszych stron barwnych gazet. Codziennie częściej widzimy, że kobieta wkłada bluzki koszulowe a na nogach ma do tego tenisówki levi’s. To faktycznie ciekawe rozwiązanie modowe.
trampki
Wygląda się z klasą, ale jest również komfortowo. Ważne by nie zapominać, aby koszula (koszulka nurkowa) nie była z bardzo eleganckiego materiału i buty sportowe w takim zestawieniu na pewno muszą być markowe. Dlatego jeśli rozmyślamy o założeniu bluzki koszulowej, ale nie chcemy do tego wkładać szpilek, to nie ma najmniejszego problemu. Warto mieć parę koszul, które będą pasować do spodni z jeansu. Bo mogą nas uratować w wielu momentach. Najsensowniej, więc wybrać się do kilku sklepów i ogarnąć porządne koszulowe zakupy. Powinniśmy też zajrzeć do Levis’a i pomyśleć czy poza trampkami nie kupić sobie na dokładkę jakichś ekstra jeansów - tenisówki Levi's.


Więcej treści

Nieco o modnych ubiorach i o ekonomii

odzież
W naszym rozwijającym się coraz szybciej kraju autostrady buduje się dzisiaj aż furczy. Nic to że od rozpoczęcia budowy przez sporą część czasu z autostradą blisko mego miejsca zamieszkania nic się nie robiło, a wzmiankowana służyła za dobry jakościowo spacerniak dla mam z dziećmi.
1 2