Menu strony

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Współczesna moda daje możliwość łączenia wielu elementów damskiej garderoby. Obecnie kobiety potrafią włożyć szpilki i dresy i nikomu już nie wydaje się to dziwne. Szczególnie, jeżeli robią tak celebryci z pierwszych stron barwnych gazet. Codziennie częściej widzimy, że kobieta wkłada bluzki koszulowe a na nogach ma do tego tenisówki levi’s. To faktycznie ciekawe rozwiązanie modowe.
trampki
Wygląda się z klasą, ale jest również komfortowo. Ważne by nie zapominać, aby koszula (koszulka nurkowa) nie była z bardzo eleganckiego materiału i buty sportowe w takim zestawieniu na pewno muszą być markowe. Dlatego jeśli rozmyślamy o założeniu bluzki koszulowej, ale nie chcemy do tego wkładać szpilek, to nie ma najmniejszego problemu. Warto mieć parę koszul, które będą pasować do spodni z jeansu. Bo mogą nas uratować w wielu momentach. Najsensowniej, więc wybrać się do kilku sklepów i ogarnąć porządne koszulowe zakupy. Powinniśmy też zajrzeć do Levis’a i pomyśleć czy poza trampkami nie kupić sobie na dokładkę jakichś ekstra jeansów - tenisówki Levi's.


Więcej treści

Mężczyzna modny wiosną

Mężczyzna modny wiosną
Modny mężczyzna na wiosnę dba o każdy szczegół: stylowy pasek, modna chusta, oryginalne buty. Tej wiosny hitem są także kolorowe skarpety, które można specjalnie eksponować, podwijając spodnie do kostki.
1 2