Menu strony

Jak odnieść sukces w starciu z niedoskonałościami skóry?

Dzisiejsze czasy charakteryzuje wszechobecny „kult młodości”. Środki masowego przekazu lansują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko rozumiany sukces.
Lekarz po operacji


Aby się o tym przekonać, wystarczy obejrzeć okładki kolorowych pism, z których spoglądają na nas piękne modelki o ciele bez wad.


kosmetyki


Masz wrażenie, że nigdy nie osiągniesz tego ideału? Rozszerzone pory to Twoja zmora? Spokojnie, wcale nie musi tak dłużej być. Istnieje kilka efektywnych sposobów, aby sobie z nimi poradzić. Pierwsza zasada - jaką niestety nader często zdarza nam się lekceważyć - brzmi: odpowiednia i co równie istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Należy pamiętać, iż samo mydło czy balsam nie wystarczy. Trzeba albowiem jeszcze oczyszczać skórę z toksyn. Pomocne mogą okazać się różnorodne specyfiki złuszczające oraz maseczki - domowe czy też wykonywane u kosmetyczki- zalecana pielęgnacja ciała.
Doskonałym „sprzymierzeńcem” w walce z rozszerzonymi porami są też z całą pewnością szczoteczki do mycia. Czemu? Usuwają martwy naskórek. Dodatkowo, masują skórę pozytywnie oddziałując na jej ukrwienie.
2019/12/10, 07:20