Menu strony

Jak odnieść sukces w starciu z niedoskonałościami skóry?

Dzisiejsze czasy charakteryzuje wszechobecny „kult młodości”. Środki masowego przekazu lansują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko rozumiany sukces.


Lekarz po operacji


Aby się o tym przekonać, wystarczy obejrzeć okładki kolorowych pism, z których spoglądają na nas piękne modelki o ciele bez wad.


Więcej treści

Chirurgia plastyczna pozostaje aktualnie na niezwykle wysokim poziomie

przyrządy do golenia
W gruncie rzeczy nie ma takiej części ciała, której nie moglibyśmy poprawić w taki sposób, by nie stanowiła bardzo dużego dla nas zmartwienia. Niebywale często bowiem jest tak, że z pozoru błahostka może urosnąć w naszym rozumieniu do poziomu prawdziwej katastrofy.


Powinno się w takim przypadku dokonać poprawy zniekształconej i zarazem obrzydłej nam części ciała dokładnie dla samej siebie i podniesienia swojej wartości we własnych oczach.


http://beautikon.com/blog/uporaj-sie-z-porami/


Masz wrażenie, że nigdy nie osiągniesz tego ideału? Rozszerzone pory to Twoja zmora? Spokojnie, wcale nie musi tak dłużej być. Istnieje kilka efektywnych sposobów, aby sobie z nimi poradzić. Pierwsza zasada - jaką niestety nader często zdarza nam się lekceważyć - brzmi: odpowiednia i co równie istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Należy pamiętać, iż samo mydło czy balsam nie wystarczy. Trzeba albowiem jeszcze oczyszczać skórę z toksyn. Pomocne mogą okazać się różnorodne specyfiki złuszczające oraz maseczki - domowe czy też wykonywane u kosmetyczki- zalecana pielęgnacja ciała.
1 2