Menu strony

Jak odnieść sukces w starciu z niedoskonałościami skóry?

Dzisiejsze czasy charakteryzuje wszechobecny „kult młodości”. Środki masowego przekazu lansują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko rozumiany sukces.


Lekarz po operacji


Aby się o tym przekonać, wystarczy obejrzeć okładki kolorowych pism, z których spoglądają na nas piękne modelki o ciele bez wad.


Więcej treści

Uzębienie gwiazdy filmowej

Czy zdaje sobie sprawę, że artysta, który dostaje Oscara, w komplecie z prestiżową statuetką otrzymuje zazwyczaj również kupon na zabieg wybielania uzębienia? To nie dziwota, przecież doskonałe uzębienie jest niezmiernie ważne w tej branży. I nie tylko.


http://beautikon.com/blog/uporaj-sie-z-porami/


Masz wrażenie, że nigdy nie osiągniesz tego ideału? Rozszerzone pory to Twoja zmora? Spokojnie, wcale nie musi tak dłużej być. Istnieje kilka efektywnych sposobów, aby sobie z nimi poradzić. Pierwsza zasada - jaką niestety nader często zdarza nam się lekceważyć - brzmi: odpowiednia i co równie istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Należy pamiętać, iż samo mydło czy balsam nie wystarczy. Trzeba albowiem jeszcze oczyszczać skórę z toksyn. Pomocne mogą okazać się różnorodne specyfiki złuszczające oraz maseczki - domowe czy też wykonywane u kosmetyczki- zalecana pielęgnacja ciała.
1 2