Menu strony

Koszulki – billboardy?

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami - tdruk.pl/. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, za to podpisane śmieszne koszulki z nadrukiem na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.


Więcej treści

Mieszanka estetyki prosto z PRLu i popularnych internetowych memów

Memy z PRL-u
W salonach marki pojawiła się właśnie specjalna kolekcja t-shirtów z zabawnymi nadrukami i hasłami nawiązującymi do reklam sprzed kilku dekad.
1 2