Menu strony

Koszulki – billboardy?

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami - tdruk.pl/Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, za to podpisane śmieszne koszulki z nadrukiem na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.


Więcej treści

Sposób nadrukowywania na tkaninach

nadruk na koszulce sitodrukiem
Koszulki z napisami już od lat 60-tych ubiegłego wieku stanowią kapitalne medium sprzyjające objawianiu swoich koncepcji a także poglądów. Od tegoż czasu techniki umożliwiające napisy na koszulkach albo materiałach nadzwyczaj się rozwinęły.

Kolorowe T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach - zobacz ofertę na t shirt z własnym nadrukiem. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny rysunek.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
2018/07/11, 20:21