Menu strony

Koszulki – billboardy?

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami - tdruk.pl/Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, za to podpisane śmieszne koszulki z nadrukiem na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.


Więcej treści

Jakie spodnie kupić, żeby wszyscy koledzy pozazdrościli Ci właściwego zakupu?

satyna
Mnóstwo mężczyzn uwielbia się właściwie ubierać. Zwracają uwagę nie tylko na to, aby ubiory były ładne, ale też i na to, aby okazały się praktyczne oraz wygodne w noszeniu.

Kolorowe T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach - zobacz ofertę na t shirt z własnym nadrukiem. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny rysunek.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
2018/07/11, 20:21