Menu strony

Biżuteria diva na nowy rok szkolny

Biżuteria diva na nowy rok szkolny
Nowy rok szkolny to okazja, by odświeżyć swoją szafę i uzupełnić ją o nowe, modne dodatki, bowiem nic nie dodaje tak energii, jak piękny wygląd. W związku z tym Diva przygotowała dla swoich miłośników specjalną, szkolną promocję. Od 1 do 9 września, za okazaniem studenckiej lub szkolnej legitymacji, otrzymamy 20% zniżki na biżuterię.

Biżuteria diva na nowy rok szkolny
Rok szkolny to czas wyzwań i planów. Chętnie wyznaczamy sobie kolejne cele, planując nowe półrocze. Odmieniamy siebie oraz swój wygląd po wakacyjnym okresie luzu i swobody. To idealny czas, by uzupełnić szafę o zestawy nowej, modnej biżuterii. Warto zrobić to już dziś, ponieważ od 1 września, przez cały tydzień, w sklepach diva na uczniów i studentów czeka wyjątkowa promocja.

Biżuteria diva na nowy rok szkolny
„Biżuteria diva z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowała promocję. Dla wszystkich uczniów i studentów, za okazaiem ważnej legitymacji, oferujemy 20% zniżkę” – informuje Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W „szkolnym stylu” utrzymana jest nowoczesna kolekcja Tammy, stworzona specjalnie dla nastolatek. Kolorowe i szalone ozdoby doskonale uzupełnią codzienny, szkolny strój i dodadzą smaku nudnemu mundurkowi. W sklepach diva dostępna jest także dziecięca kolekcja Cool Kids, która ozdobi każdą, małą uczennicę.
20% zniżka obejmuje cały asortyment sklepów diva z wyjątkiem produktów znajdujących się przy kasach. Promocja nie łączy się z innymi.
Na podstawie danych z: 38PR
Wprowadził: Pola Chrobot
2018/04/08, 07:06