Menu strony

Przepiękne perfumy dla niej oraz dla niego. Jak dobrać perfumy do okoliczności oraz do pory roku?

Pięknych perfum jest wiele. Każdy inaczej pachnie na każdej z osób. Jeżeli chcielibyśmy kupić drogie firmowe perfumy, powinniśmy dobrze dobrać konkretny zapach. Nie zapominajmy o tym, że posłużą przez parę miesięcy, a nawet przez rok albo i jeszcze dłużej.

W sieci bezproblemowo można znaleźć testy, jakie pomogą nam we właściwym dopasowaniu perfum do typu naszej osobowości. Ich wykonanie zajmie dosłownie parę chwil. Z ich pomocą przekonamy się, które zapachy powinny znaleźć się w naszej toaletce. Do romantyków najbardziej odpowiednie są subtelne kwiatowe zapachy. Osoby aktywne muszą zdecydować się na zapachy słodkie, zawierające nuty różnych traw a także bergamotki, cytryny, pomarańczy, grejpfruta.

Perfumy
Osoby dojrzałe wieku często decydują się na zapachy bardzo charakterystyczne. Panowie stawiają na rozwiązania, których główną nutą zapachową są różnego typu przyprawy. Pamiętajmy o tym, że wyjątkowo dobrane perfumy powinny leżeć na ich właścicielu tak dobrze jak uszyta na miarę sukienka lub marynarka. Jeżeli tak się nie stanie, wówczas nawet najpiękniejszy zapach nie zwróci niczyjej uwagi. A przecież nie taki mamy plan.

Więcej treści

Kosmetyki, perfumy

zapachy
Decydując się na kosmetyki oraz perfumy dla siebie, nie patrzymy głównie ze względu na nośną reklamę. Oferty producentów zadziwiają nas bogactwem dostępnych ofert, a perfumy powodują, że i my chcemy luksusu w takiej formie. Kobiety uwielbiają być obdarowywane przez swych partnerów, również bez okazji, z tego też powodu marka wychodzi wciąż z nowymi ofertami dla swoich klientek. Panie mają zazwyczaj upatrzone marki i typy perfum, więc usilnie polują na drogeryjne promocje.


Perfumy powinny być też właściwie dopasowane do okazji. Nie możemy używać za mocnych nut zapachowych do pracy, bo mogą denerwować pozostałych pracowników. Jednym z takich zapachów jest lancome hypnose. Orientalne nuty, szczypta wanilii i kwiaty kojarzą się z luksusem i elegancją. Idealnie dopełnią kreację na wieczorne wyjście do teatru.

W jaki sposób używać perfum, żeby nie przesadzać? Przede wszystkim nie musimy pachnieć jak cała sieć perfumerii. Flakonik nie jest jednorazowego użytku. Czasami naprawdę wystarczy kilka kropel, by wyjątkowo pachnieć przez cały dzień. Zwłaszcza gdy posiadamy tak charakterystyczne perfumy jak lancome hypnose. Za duża ilość to przesada, jaka może denerwować wszystkich dookoła. Może nam się tylko zdawać, iż naszego zapachu nikt nie czuje, ale tak nie jest. Nasze nosy błyskawicznie przyzwyczajają się do konkretnych woni. Stąd bierze się nasze częste odczucie, że woń perfum jest niewyczuwalna. Nie dajmy się oszukać. Dobrze dobrane perfumy są zmysłowe i subtelnie delikatne. Za ich pomocą pięknie pachniemy przez cały dzień.
2018/07/10, 07:31