Menu strony

Jak wyposażyć męską szafę skromnie, ale stylowo

Poniektórzy mężczyźni żyją dla zakupów, podczas gdy inni raczej woleliby dokonać żywota, aniżeli pozwolić się zaciągnąć do galerii handlowej.


Każdy lubi wyglądać schludnie.
buty do biegania


Fotografia ślubna


Fakt, iż nie masz dosyć cierpliwości, czasu bądź gotówki na regularne eskapady do butików oraz sklepów nie musi znaczyć, że będziesz wyglądać jak ktoś, kto całkiem wypadł z obiegu, jeśli chodzi o bieżącą modę. Sposobem dla tych, którzy mają okrojone środki na stworzenie swojego dobrego image od razu a także na stałe, jest wybieranie poszczególnych elementów garderoby, jakie później możemy z sobą zestawiać jak też dobierać w ten sposób, aby wspaniale w nich wyglądać. Odzienia te powinniśmy nabywać w stonowanych kolorach a ich fason powinien być w miarę nieprzemijający.


chrzest


Najbardziej wielofunkcyjnym ubraniem, jakie można posiadać w swej garderobie, jest gajer, najlepiej ciemnoniebieski. Jest równie dobry do noszenia w ciągu dnia, jak i do wieczornych spotkań oraz nie ma kłopotu z dobraniem do niego jasnych elementów garderoby i np. krawata. Dobrze skrojony garnitur na wszystkie okazje najlepiej zamówić u krawca. O ile cię stać na troszkę większy koszt – poszukaj krawca, który jest popularny, ma dobrą reputację jak też korzystają z jego usług np. politycy bądź gwiazdy większe bądź mniejsze. Wykonany z dobrze wyczesanej wełny garnitur będzie wyglądał doskonale w zasadzie na każdym mężczyźnie. Biała koszula powinna znaleźć się w każdej szafie.


1 2