Menu strony

Kraków – gdzie po zakupy?

Dla mieszkańca Małopolski, który planuje zrobić duże zakupy w markowych punktach sprzedaży, kraków staje się oczywistym rozwiązaniem. Stary gród Kraka przyciąga mnogością galerii handlowych i hipermarketów, z dobrym skutkiem spełniając potrzeby miastowych i okolicznych konsumentów. To fantastyczne miejsce na buszowanie wśród półek, nieważne czy dojeżdżamy samochodem, pociągiem czy autobusem.

witryna sklepowa
Najokazalsza to postawiona kilka lat temu galeria (powołaj się na nas) Krakowska. Położona jest ona w ścisłym centrum miasta, na terenie dawnego dworca autobusowego. Wielkie powierzchnie handlowe i usługowe są zintegrowane z stacją PKP, co niewątpliwie staje się użytecznym rozwiązaniem dla ludzi przyjezdnych. galeria (http://galeriaoswietlenia.pl/71-lampy-podszafkowe) Krakowska oferuje niecałe trzy setki punktów sprzedaży, w tym sklepy najchętniej kupowanych producentów, zaspokajając w zasadzie każdą potrzebę konsumenta.

Dla przyjeżdżających na czterech kołach, komfortowe jest inne. Mowa tu o galerii M1. Zlokalizowana trochę na uboczu, oferuje niezłą liczbę sklepów i punktów usługowych. Wygodnie do niej dojechać od kierunku Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star
W pobliżu leży także centrum handlowe Kraków Plaza. Spośród innych wyróżnia ją mieszczenie wewnątrz sporego multipleksu Cinema City. Na południu Krakowa zaś znajduje się popularna Bonarka City Center. Jeszcze dalej w kierunku Tatr spotkamy Galerię Handlową Solvay, zawierającą m.in. market elektroniczny Media Markt. Dla żyjących na płd-zach od Krakowa polecam galerię Skawina. Ma ona nieco bardziej skromną ofertę, lecz za to jest bardziej kameralna, mniej uczęszczana i nie trzeba przebijać się przez często zakorkowane wjazdy do nadwiślańskiego miasta.
Na podstawie danych z: King-square
Wprowadził: Jan Kuc
2022/03/16, 13:01