Menu strony

Czas spać, czyli co na siebie włożyć, by zagwarantować sobie wygodę

Tak naprawdę większość pań jako ubiór do spoczynku po całym dniuwybiera nocną koszulę. Ale wśród obu płci coraz chętniej wybieranym nocnym strojem jest piżama.


Swobodny i
kobiety w piżamach
luźny krój, którym wyróżnia się piżama jest przykładem na to, że bardzo dużo ludzi wybiera je jako strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna oraz flanela – to tkaniny, z których szyje się piżamy najczęściej. Charakterystyczną cechą tego stroju do spania jest dwuczęściowy krój. Każda, zarówno damska, jak i męska piżama skrojona jest ze spodni oraz z bluzy. Panuje jednak dowolność, jeżeli chodzi o długość spodni oraz rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem i długimi spodniami najlepiej sprawdza się w zimie, ta z krótkimi spodniami oraz rękawami jest idealna na letnie miesiące. W piżamach śpią nie tylko panie i panowie, ale także dzieci. Piżama z długim rękawem dla maluchów też najlepiej sprawdzi się w czasie zimowych nocy. Wśród niedopasowanych strojów domowych potężną rolę odgrywa szlafrok. Współczesne szlafroki damskie zostały poprzedzone przez eleganckie, zdobione wielką ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyte są obecnie z niezwykle zróżnicowanych tkanin. Te najbardziej eleganckie wykonywane są z jedwabiu. Zobacz koniecznie: Sklep internetowy Jagna.pl
piżama

Do niezwykle popularnych typów damskich szlafroków należą szlafroki kąpielowe. Mimo wszystko większość z nich jest szyta z frotte.
Materiał ten niezwykle dobrze wchłania wilgoć, do tego jest bardzo ciepła.

Przeczytaj ten ciekawy artykuł i odkryj więcej tutaj. Zapewne nie będziesz żałować. Nie czekaj dłużej! Zrób to teraz!

Wśród modeli szlafroków znajdziemy między innymi szlafroki z kapturami. Szlafroki uszyte z frotte są bardzo ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w zaciszu domowym. Jeśli będziemy jechali się w podróż, lepiej kupić szlafroka uszytego z inne tkaniny. W walizce mniej miejsca zajmą szlafroki wykonane z jedwabiu, satynowe bądź uszyte z cienkiej tkaniny bawełnianej. Wśród typów szlafroków odnajdziemy modele nie tylko przeznaczone dla kobiet, ale także szlafroki męskie oraz szlafroki o uniwersalnym kroju, które będą mogły używać przedstawiciele obu płci. Firmy które zajmują się projektowaniem szlafroków kierują swoją ofertę nie tylko do pań i mężczyzn, ale również do dzieci. Aktualnie szlafroki są bardzo kolorowe.
2020/01/31, 15:32