Menu strony

Zasady weselnych stylizacji

Jeśli chodzi o długość kiecki to sądzę, że najlepszym doborem będą suknie kończące się w okolicy kolana czy długie.


Zbyt króciutkie sukienki mogą prezentować się ostentacyjnie, a uroczystości weselne to jednak okazja kiedy powinnyśmy prezentować się nie seksownie, a selekcjonować eleganckie sukienki.


Jeżeli chodzi z kolei o krój sukienki, to tu dobra wiadomość, ponieważ mamy całkowitą dowolność.
sukienka na wesele


Powinniśmy zwyczajnie wybrać model, jaki będzie dopasowany do naszej postury (podkreśli najwęższe partie ciała, a więc np. talię a także skryje jej mankamenty, a więc np. rozkloszowana kiecka ukryje masywne uda).


Sport, bieganie


Czego nie wkładać na wesele? Pamiętajcie o tym, że jeżeli obrzęd odbywa się w kościele, wówczas wyzywające konfekcje z pewnością odpadają. Suknie o długości mini, albo też nadzwyczaj głębokie dekolty zostawmy może lepiej przykładowo na imieniny lub wykorzystujemy na panieński wieczór. Wesele to impreza, jaką para młoda organizuje mniej więcej rok (bądź i dłużej!). Powinniśmy uszanować ich kłopot i akurat na tą okazję przemyśleć własny ubiór i nie wkładać pierwszej lepszej sukni sekundę przed wyjściem. Jako że może się okazać, iż naszą jedyną opcją będzie np. czarna mini. Sukienka na wesele już kupiona, a co przyodziać na suknię? To jest naprawdę duży kłopot. Gros sukni najlepiej wygląda saute! Bez narzutek itp.
Najlepszym wyjściem jest mym zdaniem wyselekcjonowanie lekkiego szala (na pewno nie futrzanej etoli), płaszcza albo marynarki. Nie przepadam za bolerkami oraz właściwie unikam ich .


,
2019/04/13, 08:32