Menu strony

Dekoracje ślubne – jak je dzisiaj wybierać, by zyskać pewność, że staną się one doskonałą ozdobą tego ważnego dnia?

Planowanie ślubu z reguły pochłania faktycznie sporo czasu oraz pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to istotne wydarzenie. Aktualnie, śluby są organizowane z coraz większym rozmachem, w związku z tym nie można się dziwić, że rynek usługodawców i artykułów ślubnych każdego roku rozrasta się coraz bardziej. Jednym z podstawowych elementów, o jakim koniecznie należy pamiętać, są dekoracje ślubne. Jak je wybierać, by mieć gwarancję, że staną się one najlepszą ozdobą?
dekoracje ślubne
Przede wszystkim dekoracje powinny zostać dobrane do charakteru wesela. Kiedy ślub i przyjęcie weselne są wystawne, to dekoracje (look więcej informacji) ślubne Katowice również powinny takie być - dekoracje na ślub. Świetnie sprawdzą się na przykład efektowne kule kwiatowe, przygotowywane z żywych kwiatów oraz dekoracje (więcej na temat) ze świeczek, które nadadzą specyficznego klimatu. Należy jednak pamiętać, aby świeczki prawidłowo zabezpieczyć, gdyż w ferworze zabawy łatwo o ich wywrócenie. Doskonałym rozwiązaniem są lampiony, które stanowią ochronę dla świeczki, ale jednocześnie prezentują się rzeczywiście efektownie.

Na rynku funkcjonuje dużo firm dekoratorskich, które są w stanie przygotować ozdoby zgodnie z potrzebami klientów. Dodatkowo, dekoracje warto dopasować do kolorystyki wesela i ślubu. Obecnie coraz więcej par decyduje się na wybranie motywu przewodniego albo określonego koloru. Możliwości w tym względzie jest rzeczywiście dosyć wiele. Sporym zainteresowaniem charakteryzują się soczyste, wyraźne barwy, jak żółty, niebieski bądź czerwony. W Polsce, to właśnie czerwień cały czas wiedzie prym. Dopasowanie koloru dekoracji do koloru wesela i bukietu panny młodej na pewno okaże się najlepszym rozwiązaniem.


Więcej treści

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

dekoracje kościoła
Kościół to najistotniejsze miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną i żyć w miłości po kres swoich dni. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę ładne dekoracje kościoła, aby nadać wszystkiemu nadzwyczajnego klimatu. Jak wobec tego dobrać idealne ozdoby?


link do strony
Osoby, jakie mają skromny budżet i podczas planowania wesela muszą się liczyć z każdym groszem, sporo dekoracji mogą zrobić własnoręcznie. W internecie publikowane są ciekawe filmiki instruktażowe. Źródłem inspiracji mogą stać się również blogi internetowe o ślubnej tematyce. W roli ochronek np. na świeczki świetnie sprawdzą się zwyczajne słoiki, które warto przewiązać ozdobną koronką albo sznureczkami, w ten sposób zyskają odświętny charakter. Z kolei kwiaty najlepiej wybierać na giełdach kwiatowych, gdzie ich ceny są o wiele bardziej atrakcyjne.
2019/10/22, 14:26