Menu strony

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto wie, że ubrania H&M są w sprzedaży już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy punkt handlowy tego szwedzkiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dekadę temu, jednak reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do niego. Pierwszy sklep H&M został utworzony zaledwie 2 lata po koszmarze II WŚ.

Jeżeli ten temat jest dla Ciebie fascynujący, to kliknij tu - to pełna notka, która także zawiera absorbujące dane!

Na początku firma zwała się Hennes, co w dialekcie jej ojca, Szweda Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w punktach sprzedawano jedynie kreacje kobiet.
20 lat potem właściciel dynamicznie się rozwijającej firmy wykupił butik, który zwał się Mauritz. Przejęcie miało niesamowicie ważną konsekwencję – w sklepach marki pojawiły się wtedy także kreacje dla facetów, a nieskrócona nazwa firmy od tego wydarzenia to Hennes&Mauritz.

Więcej treści

Modne stroje dla pań puszystych.

ubrania z sklepu xxl
Jeszcze kilka lat temu osoby puszyste nie były absolutnie brane pod wzgląd, jeśli chodzi o modę. Po prostu, musiały się przyzwyczaić do tego, że nie będzie dla nich odpowiednich ubrań. Na szczęście, mnóstwo w tym zakresie uległo zmianie kiedy bierze się pod uwagę ostatnie kilka lat.


Trzeba powiedzieć, że ojciec przedsiębiorstwa H&M odniósł niebywały sukces na polu handlu ubraniami. Obecnie ubrania H&M są sprzedawane w 38 krajach na całym świecie. Marka zatrudnia prawie dziewięćdziesiąt tysięcy ludzi! I, co jest interesujące, marka nie ma własnych manufaktur odzieży, ubrania są dla niej robione przez niezależnych fabrykantów. Należy pochylić się nad tym, czemu ciuchy i torebki H&M są tak rozchwytywane przez konsumentów. Bez wątpienia jednym z kluczowych zalet firmy jest to, że dostępne ciuchy są niezbyt drogie i jednocześnie są wysokiej jakości. Przez to każdego stać na kupno ładnych ubrań. Inną przesłanką jest to, że firma istnieje już siedemdziesiąt lat. Ludzie chętniej wybierają produkty marek, które są szeroko kojarzone i chętnie wybierane przez innych.

Na zakończenie niewielka uwaga na temat tegorocznych mód. Specjaliści przewidują, że w tym roku modne będą różnego rodzaju małe akcesoria na uszy i dłonie. Z tego powodu następnym razem, kiedy odwiedzisz butik nordyckiej marki, kup ekstrawaganckie kolczyki H&M. Poszukaj również ciężkich i barwnych bransoletek.
Wprowadził: Rufus
2020/02/01, 07:11