Menu strony

Pomysły na prezent dla młodej pary

Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na upominek dla pary młodej? Mamy dla was kilka porad, jakie ochronią was od bólu głowy podczas wybierania podarunku ślubnego. Najczęstsze rozwiązania stosowane przez parę młodą a także gości weselnych to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się kwoty po czym nabądźcie kartkę z życzeniami dla pary młodej. Dopiszcie parę słów, podpiszcie kartkę i gotowe.
Listę prezentów ślubnych tworzy para młoda. Przyszli małżonkowie wymyślają podarunki po czym przekazują listę weselnikom. Kolejną opcją może być prezent niespodzianka. W tym miejscu zaczynają się "schody" dla gości weselnych. Po pierwsze powinniście przemyśleć jaką maksymalnie kwotę przeznaczycie na upominek ślubny. Istnieje także niebezpieczeństwo, że nabędziecie podobny podarek do tego co kupią inni zaproszeni uczestnicy. Jeszcze większy będziecie mieć kłopot jeżeli nie znacie bardzo dobrze młodej pary. Możecie nie trafić w gust albo kupić upominek ślubny, który nie będzie przydatny. Pod spodem znajdziecie nieco pomysłów na trafiony upominek ślubny.

Propozycja na prezent numer jeden - serwis obiadowy na 12 osób, podarek ponadczasowy a także przydatny nierzadko na lata (zobacz również inne kolekcje). Kolejnym naszym projektem na prezent ślubny będzie godziwy alkohol. Upominek będzie bardzo bezpieczny, gdyż trunek jest pomysłem uniwersalnym. Butelkę dobrego trunku zazwyczaj pijemy w towarzystwie zatem chętnych do spróbowania trunku
serwis
będzie wielu. Nadto jeżeli para młoda dostanie kilka flaszek to też nic złego w tym nie ma.


Więcej treści

Elegancka i zmysłowa bielizna dla wyzwolonych kobiet - gdzie ją zakupić

Pas do pończoch Divine
Jeśli chcemy czuć się komfortowo na co dzień, należy kupować wygodne ubrania i tyczy się to zarówno odzieży wierzchniej, jak i często niewidocznej bielizny, jaką są chociażby biustonosze triumph


Kupując ubrania należy zwracać uwagę w szczególności na to, czy są one dla nas wygodne i się nam podobają, czyli tym samym, czy dobrze się w nich czujemy.


Napój alkoholowy jest również wygodnym upominkiem, ponieważ można go przekazać dalej jako następny upominek. Z trunków rekomendujemy wina. Ostatnią naszą propozycją jest mebel dekoracyjny bądź obraz. Jeżeli trochę lepiej znacie młodą parę możecie ich wyposażyć w niewielki mebel ozdobny. Względnie uniwersalny będzie obrazek. Krajobrazy i martwa natura winny pasować do większości mieszkań. Rozważcie również wazon do pokoju dziennego. Pamiętajcie, że podarek ślubny powinien być w miarę uniwersalny gdyż każdy ma inny smak. Dobierzcie podarek do aranżacji pomieszczeń nowego domu młodej pary.

Jeśli jednak nie przychodzi wam nic do głowy to nie kupujcie nic na siłę. Odpowiedniej jest przekazać gotówkę, jaką para młoda wyda na swe potrzeby.
2021/10/06, 07:42