Menu strony

Obrączki - jak, gzie oraz kiedy ich poszukiwać?

Szukacie obrączek? Sprawdź, jak wybrać te najlepsze!


Jeśli ogromnymi krokami zbliża się dzień Twojego ślubu, bez wątpliwości jest to właściwy moment, żeby zacząć rozglądać się za obrączkami.


To niezwykle istotny element niemalże każdej uroczystości ślubu, a jednocześnie wybór, który wymaga wielkiego przemyślenia – w końcu będziecie nosić wybrane teraz obrączki praktycznie przez cale życie. Dlatego wielce istotne jest dokonanie właściwego wyboru, w czym dzisiaj Ci pomożemy!


Kiedy rozglądać się za obrączkami?


Ważne, aby w dniu Twojego ślubu obrączki pasowały doskonale. Dlatego też właściwie każdy jubiler (odsyłam do tego serwisu) doradzi Ci, żeby nie kupować ich za wcześnie – ma to wielkie znaczenie zwłaszcza w wypadku Panien młodych, które zamierzają jeszcze schudnąć przed ślubem – pamiętaj, że wtedy może Ci się zmienić rozmiar palca! Jeśli pragniesz, żeby obrączki były perfekcyjne, wówczas zdecydowanie najlepiej zamówić je około dwóch miesięcy przed ślubem. Pamiętaj także, iż u większości ludzi palce powiększają się nieco w lecie, gdy puchną – dlatego oczywiście najlepiej zamawiać obrączki jesienią lub wiosną. Jeżeli zamawiasz je latem, powinny być nieco ciasne, a jeżeli kupujesz je zimą – wtedy zdecyduj się na nieco luźniejsze.


Dziecko


Więcej treści

Szafa dla mężczyzny w sypialni

moda
Niesłychanie praktyczną rzeczą w życiu osobnika męskiego jest jest blichtr. Dlaczego więc i garderoba dla mężczyzny nie miałaby być ekskluzywna? Radzimy, jak urządzić szafę mężczyzny.


Autentyczny pan, jak wiemy nie użala się nad sobą (iż nie może znaleźć w szufladzie skarpetek do pary) i nie cofa się przed największym nawet wyzwaniem (utrzymanie porządku w garderobie).


Czym właściwie jest ta soczewka?


Jeżeli zaczniesz przymierzać obrączki, wtedy szybko zetkniesz się z pojęciem obrączek z soczewką. Czym konkretnie jest ta soczewka i czy koniecznie Twoje obrączki muszą ją mieć? Właściwie każdy jubiler na pewno powie Ci, iż soczewka zazwyczaj się przydaje i dobrze ją mieć.


Soczewka to element obrączki, który ułatwia jej zdejmowanie kiedy palec staje się trochę opuchnięty. Zdarza się to zazwyczaj w lecie, a także w czasie ciąży, dlatego wybór obrączki z soczewką polecany jest przez jubilerów przede wszystkim kobietom.
2021/10/09, 07:29