Menu strony

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać pociechę?

To nie jest takie łatwe – przyodziać wrzeszczące, a potem również kopiące dziecko w ładną bluzkę z kołnierzem czy sukienkę od dziaduniów.


https://babciaowca.pl/


W ciąży można kupić ubrania ładne, jednakże jak tylko Wasze dzieciątko zamieszka z Wami – rozpoczniesz nabywać wyłącznie ubrania funkcjonalne takie jak swetry dla dzieci na drutach. Jest parę systemów odziewania brzdąca, jedne mamy stawiają na body, inne na bluzki a także śpiochy (Babcia Owca sklep internetowy). Nie ma jakiejś normy, zaś spierać się o to, co lepsze, możemy całymi godzinami. Body, to coś podobnego do koszulki, tylko kończy się zapięciem na napy pomiędzy nogami. Z tego powodu nie podnosi się do góry i nie obnaża pleców brzdąca, kiedy je nosisz albo bawisz się z nim. Body posiadają różnorodne systemy przewlekania poprzez główkę: albo ma szyję uszytą na zakładkę, jaką się zwyczajnie rozciąga, czy ma dwie zatrzaski na jednym ramieniu, czy po jednym zatrzasku na obu ramionach. Body powinno być uszyte z bawełny bądź wręcz z organicznej bawełny (www.babciaowca.pl/sklep/).


Więcej treści

Czy w trakcie wyboru ubrań musimy brać pod uwagę także to na jakim etapie życia obecnie jesteśmy. Co okażę się dla nas najlepsze?

ubrania
Dobrze dobrany ubiór to coś co musi towarzyszyć nam przez całe życie, bez względu na to ile mamy lat, jakie jest nasze samopoczucie, na jakim etapie w życiu jesteśmy. Nie można sobie pobłażać, tłumacząc się gorszym dniem, lub kiepskim humorem. Jeżeli nasze życie ulega transformacji, tak samo sposób ubierania będzie się zmieniał. Tego typu odmiennym okresem dla pań jest na pewno czas ciąży. Pomimo tego, że wygoda jest tu na pierwszym miejscu, nie można zapominać o wyglądzie.
1 2