Menu strony

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać pociechę?

To nie jest takie łatwe – przyodziać wrzeszczące, a potem również kopiące dziecko w ładną bluzkę z kołnierzem czy sukienkę od dziaduniów.


https://babciaowca.pl/


W ciąży można kupić ubrania ładne, jednakże jak tylko Wasze dzieciątko zamieszka z Wami – rozpoczniesz nabywać wyłącznie ubrania funkcjonalne takie jak swetry dla dzieci na drutach. Jest parę systemów odziewania brzdąca, jedne mamy stawiają na body, inne na bluzki a także śpiochy (Babcia Owca sklep internetowy). Nie ma jakiejś normy, zaś spierać się o to, co lepsze, możemy całymi godzinami. Body, to coś podobnego do koszulki, tylko kończy się zapięciem na napy pomiędzy nogami. Z tego powodu nie podnosi się do góry i nie obnaża pleców brzdąca, kiedy je nosisz albo bawisz się z nim. Body posiadają różnorodne systemy przewlekania poprzez główkę: albo ma szyję uszytą na zakładkę, jaką się zwyczajnie rozciąga, czy ma dwie zatrzaski na jednym ramieniu, czy po jednym zatrzasku na obu ramionach. Body powinno być uszyte z bawełny bądź wręcz z organicznej bawełny (www.babciaowca.pl/sklep/).


Więcej treści

Czy w trakcie wyboru ubrań musimy brać pod uwagę także to na jakim etapie życia obecnie jesteśmy. Co okażę się dla nas najlepsze?

ubrania
Odpowiedni ubiór to coś co powinno towarzyszyć nam przez całe życie, bez względu na to w jakim jesteśmy wieku, jak się czujemy, na jakim etapie życia jesteśmy. Nie powinniśmy sobie pobłażać, wymawiając się złym dniem, lub średnim humorem. Jeśli nasze życie się zmienia, tak samo sposób ubierania będzie ulegał zmianom. Takim odmiennym okresem dla kobiet jest z pewnością czas ciąży. Pomimo tego, iż wygoda jest tutaj na pierwszym miejscu, nie powinniśmy zapomnieć o wyglądzie.
1 2