Menu strony

Niebanalna biżuteria

"Młody mężczyzna powinien mieć pojęcie o trzech rzeczach: winie, biżuterii oraz kwiatach" - tę sentencję usłyszałem będąc młodzikiem poszukującym swej drugiej połówki. Coś w tym jest, gdyż znajomość tych dziedzin znacznie ułatwia kontakty międzyludzkie, a wiadomo że aby znaleźć kogoś na takiego musimy wyjść do ludzi. W inny sposób po prostu się nie uda. Dobrze wychowany dżentelmen powinien kiedy niekiedy ofiarować swojej sympatii kwiatki.

www.gemeo.pl/szablon2/shop/25---ametyst.html
Wiedza o biżuterii przyda się już w momencie w którym serduszko zabije nam silniej i będziemy w 100% przekonani że to ta jedyna. Dobrać pierścionek do preferencji oblubienicy wcale nie jest prostym zadaniem. Mimo pozorów Diament nie jest wyłącznym materiałem jubilerskim.

W sklepie jubilerskim możemy się zaopatrzyć w biżuterię stworzone z rozmaitych kamieni. Kwestię tę utrudnia jeszcze fakt, że często indywidualnym kamieniom przypisuje się specyficzne właściwości. Trudno stwierdzić czy tak jest naprawdę, jednakże niektóre panie zwracają uwagę na takie detale.

Przykładem może być Ametyst. Ów kamień jest szczególnie zalecany ludziom czynnym, gdyż podobno ma właściwości relaksacyjne. Kiedyś sądzono, że chroni przed pijaństwem. Osoby zainteresowane mistycyzmem ufają, że Ametyst jest w stanie oczyścić ze złej energii wnętrza w których pracujemy bądź w których mieszkamy. Nie jest łatwo zweryfikować podobne tezy, ponieważ są one niesprawdzalne, jednak jeżeli komuś drobiazg z jakiegoś kamienia szlachetnego pomaga, to dlaczego nie. A jeżeli ufność w naszyjnik z Ametystem ma zagwarantować nam harmonie i spokój to nie ma co walczyć z zakorzenionymi od starożytności hipotezami.


Więcej treści

W jaki sposób wykreować swoją własną biżuterię?

Ręcznie robiona biżuteria
W ostatnim czasie niesłychanie popularną praktyką, zwłaszcza wśród kobiet stało się własnoręczne przygotowywanie biżuterii. Jest to na pewno połączone z faktem, że kobiety lubią zawsze i w każdych momentach dobrze wyglądać. Niemniej wprawdzie, nie wszystkie z nich stać na zakup nowej i ogromnie drogiej biżuterii, w związku z tym też własnoręczne jej produkowanie jest nadzwyczaj ciekawą propozycją. W tym miejscu wskazane jest również dodać, że praktycznie nie posiadamy jakichkolwiek ograniczeń oprócz tych, które znajdują się w naszej głowie.
1 2