Menu strony

Co-paking – rozwiązanie dla producentów

Producenci produktów żywnościowych, chemicznych oraz kosmetyków, jak również wydawcy prasy i fabrykanci i kolporterzy wielu istniejących na rynku produktów, często poszukują rozwiązań, które pozwolą z jednej strony usprawnić działanie przedsiębiorstwa, z drugiej strony – ograniczyć wydatki.
kosmetyki do pielęgnacji ciała
Dobrym pomysłem jest zamawianie pakowania produktów u zewnętrznego wykonawcy. Zagadnienie pakowania produktów jest wyjątkowo rozległe i obejmuje więcej spraw, niż tylko tradycyjne opakowanie danego wyrobu. Co-paking (szczegóły znajdziesz tu) to rozległa usługa pakowania przedmiotu, stosowana szczególnie w sytuacji, kiedy produkowane są zestawy promocyjne.

Świetnym przykładem wykonywania usługi są opakowania kosmetyczne (opakowania do kosmetyków na profilgroup.com), tworzone w okresie przedświątecznym. W sklepach znaleźć można wówczas wiele zestawów upominkowych, znajdujących się w eleganckich opakowaniach. Zanim firma pakująca utworzy z produktów zestawy, znajdują się one w kartonach zbiorczych.

Więcej treści

Wciąż przybywa doskonale przygotowanych propozycji – czarne szpilki wśród ofert

buty
Każda kobieta ma czy chce mieć w swoich zbiorach bazowe oferty odzieżowe oraz obuwnicze. Stale zwiększają się dostępne dzisiaj możliwości, dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę już dziś. Oferowane aktualnie przez producenta czarne szpilki odpowiadają klientom w szczególności. Wybór ofert jest niezwykle szeroki, z tego też powodu bez wątpienia każda z klientek znajdzie dla siebie coś w pełni odpowiedniego. Świetnie przygotowane propozycje imponują kompleksowością oraz dostępnością.


W ramach co-pakingu można skorzystać nie tylko z usługi łączenia w komplety i przepakowywania. Większość firm oferuje również etykietowanie produktów, albo nawet kreację projektów opakowań. Dlaczego co-paking zewnętrzny jest tak przydatnym rozwiązaniem dla twórców wszelkich przedmiotów? Gdyby firma wytwarzająca chciała we własnych strukturach zajmować się pakowaniem posiadanych produktów, musiałaby stworzyć dodatkowe etaty, wynająć dodatkową przestrzeń i zakupić przydatne przyrządy i maszyny. Zlecenie usługi na zewnątrz to rozwiązanie ekonomiczne oraz oszczędzające czas. Takie rozwiązanie przydaje się szczególnie w gorących okresach sprzedaży. Upominkowe opakowania kosmetyczne obowiązkowe są w czasie poprzedzającym święta, Walentynki, czy Dzień Babci.
1 2