Menu strony

Co jest dobrym rozwiązaniem na prezent dla syna czy brata?

Istnieje opinia, że każdy elegancki mężczyzna musi mieć szlafrok. Jest to niejako wieczorowa wersja płaszcza, jaki okrywa niektóre elementy figury i mówi o charakterze właściciela.
Materiałem, z którego jest stworzony tego typu szlafrok męski może być bawełna albo np. jedwab. Oczywiście najpopularniejsze są modele wyprodukowane z bawełny, ponieważ jest ona stosunkowo niedroga, ale również jest niezwykle miękka. Szlafroki dla mężczyzn są zachowane raczej w ciemnej kolorystyce, co mogłoby idealnie komponować się z ciemniejszymi włosami właściciela. panowie, którzy mają trochę jaśniejsze włosy, będą dobrze prezentować się także w szlafrokach o jasnych barwach. Dla przykładu do szatyna pasuje odcień błękitny, a do blondyna biały. Jednak takie szczegóły to chyba sprawa gustu danego pana. Część szlafroków posiada komfortowe kieszenie, do jakich można by wkładać przykładowo grzebień albo chusteczki. Ponadto co poniektóre modele szlafroków posiadają dodatkowo kaptur.


Bielizna damska Marion oraz Camille


Co poniektóre szlafroki posiadają również szalowy kołnierz, a ich krój może być uniwersalny. Innymi słowy są takie szlafroki, które równie dobrze prezentują się tak na panu, jak i na pani. Zastosowana do ich uszycia bawełna ma znacznie bardziej znaczącą chłonność. Takie szlafroki mogłyby być wręcz substytutem ręczników. Posiadają one gramaturę około 300 g/m2 co powoduje, że materiał taki jest bardzo miękki oraz lekki. Są szczególnie wygodne po porannej kąpieli, kiedy to właściciel chce prędko coś na siebie ubrać.
Należałoby także mieć w pamięci, że taki męski szlafroki dla puszystych to znakomity pomysł na upominek dla męża czy też brata. Nieważne jaki kolor dobierzesz, zapewne ucieszy on niezwykle obdarowanego.
2021/03/09, 07:46