Menu strony

Kto powiedział, że koszulki polo są zarezerwowane dla nie otyłych osób?

Są osoby, które zakładają różne wielkości odzieży. Jedni zakładają ubrania małe, inni większe. Dla takich, którzy noszą te duże ubrania istnieją specjalistyczne markety ze znacznymi rozmiarami odzieży.


Nieistotne, czy jesteś niewiastą, czy też facetem, stosownie dobrana XXXL polo koszulka w każdym wypadku ci się przyda.


Lepiej jest posiadać w szafce dużo takich koszulek. Wówczas możesz skomponować zestaw na każdą okazję. Zaletą takich koszulek jest ich ponadczasowość. Puszyści panowie powinni tak wybrać koszulkę, aby optycznie wydłużać sylwetkę. U mężczyzn koszulka polo może sprawdzić się pod spodem marynarki, w okresie zimowym pod swetrem, a na jesieni przy rozpiętej bluzie. W lecie w najwyższym stopniu potrzebujemy koszulek polo do krótkich spodenek czy też cienkich spodni. Dziś w marketach można kupić koszulki o rozmiarze nawet 10L. Nikt nie mówi, że koszulka - odnośnik do serwisu - polo jest zastrzeżona dla ludzi szczupłych. Otyli panowie także mogą w koszulkach polo wyglądać dobrze.


perspektywa - obuwie


Przy wyborze koszulki polo większego rozmiaru trzeba kierować się wyborem wszystkiego, w czym będziemy czuć się komfortowo. Otyli panowie posiadają do wyboru koszulki wysokiej jakości sprawdzonych wytwórców. Na wyjście z rówieśnikami można by założyć koszulkę bez nadruków, w Kolorach stonowanych. Pomysłem na takie wyjście jest również ubranie koszulki ze śmiesznym nadrukiem i włożyć na nią luźna marynarkę. Można też na wierzch zarzucić sweter czy też bluzę.


Więcej treści

Kontrast i zabawa

garnitur
Modny mężczyzna ma w tym sezonie niezwykle szeroki wybór koszulek polo, T-shirtów i swetrów. Aby umiał z tego tygla z modą wyłowić rzeczy naprawdę ciekawe, podpowiadamy dwa hasła: kontrast i zabawa.


Właściwa jakościowo koszulka w delikatnym odcieniu i odpowiednie spodnie sprawią, że każdy facet będzie prezentował się dobrze, bez względu od rozmiaru, który ubiera. Wzrok przyciągnie koszulka z fajnym nadrukiem albo intrygującym mottem.
2019/02/10, 07:32