Menu strony

Co możemy podarować ukochanemu mężczyźnie w dniu jego urodzin bądź jubileuszu czterdziestolecia pracy

Zakup podarku dla mężczyzny zazwyczaj nastręcza kobietom mnóstwo problemów. Pomimo tego że z partnerem mieszka się pod jednym dachem i zna na wylot jego upodobania, to jednak niełatwo znaleźć coś sensownego. Kiedy jedne małżonki stawiają na elementy garderoby, np. podkoszulki i tak wyśmiewane przez panów skarpetki, to inne wertują sieć w poszukiwaniu oryginalnych pomysłów.


sandały trekkingowe
Każdy czterdziestolatek posiada swój charakter i co przypadnie do gustu jednemu, to drugiemu już niekoniecznie. Zasugerujmy więc parę pomysłów, które można wykorzystać, kiedy trzeba kupić swojemu tacie, partnerowi bądź małżonkowi prezent z pewnej szczególnej okazji.

Sandały trekingowe są idealnym prezentem dla faceta, który uwielbia spędzać wolne soboty i niedziele w aktywny sposób - kilkudniowa wycieczka w Beskidy wymaga jednak spakowania odpowiedniego obuwia. Górskich szlaków lepiej nie pokonywać w zwyczajnych butach na paski czy, co gorsza, w japonkach, gdyż takie obuwie jest niewygodne, a poza tym łatwo skręcić w nim kostkę. A sandały trekingowe są przystosowane do pokonywania wybojów, których pełno na tatrzańskich dróżkach.


Niekiedy niektórzy urlopowicze zbaczają trochę z drogi - wtedy wspomniane buty gwarantują stabilność, więc znacząco zmniejszają ryzyko upadku, a solidne podeszwy chronią stopy przed skaleczeniem. Tak czy inaczej, sandały stają się najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym obuwiem dla pasjonatów wycieczek, którzy każdego lata wyjeżdżają w góry. Taki upominek najrozsądniej ofiarowywać latem, gdy sezon urlopowy w pełni. Warto także zwrócić szczególną uwagę na to, czy kupujemy w dobrym sklepie, ponieważ obuwie kupione na targu może szybko się zużyć. Nie zapomnijmy też o tym, żeby zabrać dowód sprzedaży, który za kilka tygodni może stać się podstawą reklamacji.

Natomiast dla facetów, którzy cenią sobie terminowość i solidność najlepszym podarunkiem będą zegarki garmin. Tego typu podarek wręcza się zazwyczaj z okazji prawdziwego święta, czyli na przykład z okazji jubileuszu trzydziestolecia pracy. Jego wartość, szczególnie tę sentymentalną, podniesie parę słów umieszczonych na rewersie. Zegarek można bez wątpienia ofiarować mężczyźnie, który bez przerwy się spóźnia - być może odczyta ukryte przesłanie i zmieni postępowanie. Zegarki garmin mogą być też fantastycznymi upominkami, które można wręczyć drugoklasistom z okazji pierwszej komunii.
2019/05/10, 16:51