Menu strony

Być sobą a powodzenie w wielu sytuacjach życiowych. Niekiedy drobne kłamstwa są dobre, by zaprezentować swoje rzeczywiste zalety

Niby zawsze staramy się być sobą, ale nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania. Czasami musimy wkładać różnorodne maski, w zależności od okoliczności być bardziej poważni albo w bardziej znacznym stopniu wyluzowani. Nawet jeśli pragniemy się robić coś, żeby zawsze pozostać sobą, to jednak trudno to osiągnąć, bo niektóre okoliczności wymagają działania adekwatnego do zaistniałej sytuacji. Nie napawa to optymizmem ludzi, którzy cenią naturalność i szczerość ponad wszystko, ale taka jest właśnie esencja życia.


buty
To nawet nie jesteśmy w stanie porównywać do kategorii szczerości i naturalności, ponieważ nawet jak pragniemy tak postępować, to często niektóre okoliczności wystawiają nas na ciężką próbę. Przykładowo, udajemy się na rozmowę kwalifikacyjną o pracę, na jakiej nam zależy. Choć lubimy chodzić w luźnych trampkach, to na tę rozmowę przywdziewamy modne buty męskie, ażeby dobrze się komponowały ze strojem. Wyglądamy idealnie, a na rozmowie odpowiadamy perfekcyjnie na każde z zadanych pytań. Szykowne buty dla mężczyzn: jego-styl.pl/.


Dopiero później zdajemy sobie sprawę, że w większości okoliczności byliśmy zmuszeni trochę naginać jak jest rzeczywiście.

Przekonaj się, że nasze linki prowadzą wyłącznie do wartościowych witryn. Jeżeli ciekawią Cię jakieś dane, to te odnośniki przeniosą Cię do wartościowych stron.

I co z tego się bierze? Otrzymujemy taką pracę, poznajemy ciekawych ludzi, nasze życie się interesująco układa. Dodatkowo, poznajemy fajną osobę, przy której jesteśmy w stanie być sobą. Jaki jest z tego morał? Gdybyśmy przyszli na rozmowę w 100 procentach, jacy byliśmy, czyli ubrani na luźno, w trampkach, to nawet nie dostalibyśmy szans poznać takiej interesującej osoby. To tylko obrazuje, iż czasami powinniśmy założyć maskę, tylko na moment, ażeby pójść do przodu. Nie oznacza to, że nie jesteśmy uczciwi. Po prostu takie zachowanie jest konieczne, aby nasze życie było dynamiczne, żeby coś się w nim działo.


but
Każdy musi tak postępować, na tym w istocie polega ta cała tajemnica życia, iż możemy być jednocześnie prawdomównym, uczciwymi i szczerym osobnikiem, lecz aby ujawnić te cechy czasami musimy również pokazać się z innej strony. Tylko takie osoby osiągają to, na czym im zależy.

By otrzymać następne szczegóły w tej kwestii przejdź do następnej witryny. W niej z pewnością zainteresuje Cię najnowsza treść (https://www.fiorino.eu/ekoTuptusie).

Nie są to żadne sztuczki, ale normalne wyczucie ludzkiej natury i podejścia do wielu życiowych spraw. Nie obawiajmy się więc sytuacji, w jakiej jesteśmy zmuszeni trochę odpuścić. Jeśli będziemy spięci, trzymali się dokładnie swoich żelaznych zasad, to może być ciężko nam się odnaleźć.
2020/03/26, 07:44