Menu strony

Nadruki na sukience – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je uwielbiać lub nie, jednakże trzeba przyznać, że prezentują się bajecznie.
Zwyczajna, banalna sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki nadrukowi. Takie sukienki wspaniale nadają się dla pań, które mają zamiar zatuszować mankamenty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz jedynie do sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości figury.
Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Kiedy sukienka jest idealnie dobrana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic zamaskować. Gładki, jednolity wyrób tkacki będzie bezlitosny dla nas.

Zaciekawił Cię nasz opis? Jeżeli tak, to przejdź do kolejnego zagadnienia i czytaj całość tutaj o tym, co niezwykle Cię ciekawi.

Całkiem co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na ukrycie pewnych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
sukienka

Musicie przyznać, że trudno odkleić wzrok - zerknij na okulary wrocław http://www.fabrykaoptyka.pl/ - od tego typu sukienek, prawda?
Zakładając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki muszą zostać dodatkami. Nie zakładajmy zanadto dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej pozostawić na inną okoliczność. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się chłodniej i zakładamy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter również będą w spokojnych, jednorodnych barwach.
2020/02/26, 07:31