Menu strony

Różnorodność projektów i form kolczyków

Wyroby srebrne przyciągają uwagę wielu ludzi. Chociaż to kobiety głównie ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z takiego kruszcu.


Wielu rodziców decyduje się na to, ażeby swoim dzieciom przekłuć uszy.


kolczyki srebrne dla dzieci


Zachęca ich do tego zwłaszcza to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie różnego rodzaju kolczyki. Kolczyki (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza rolą dekoracyjną srebro posiada bakteriobójcze cechy. Srebro - e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Z-cyrkonia-498.html - posiada działanie dezynfekujące, likwiduje bakterie, niszczy względnie nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni.


Wielorakość wzorów i postaci które przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena powodują, że jest możliwość ich posiadać dużo. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z istotniejszych kwestii jest zabezpieczenie brzdąca, kolczyk nie może sprawiać dyskomfortu. Kolczyki bez względu na materiał z jakiego są skonstruowane mogą mieć rozmaite wersje zapięć. Sztyfty, to niezwykle popularna postać połączenia kolczyków. Owego typu zapięcie uwypukla w pełni część ozdobną produktu w całości chowając się w uchu. Najodpowiedniej nadaje się do różnego typu cyrkonii i malutkich kulek. Kolczyki z owego typu połączeniem można z powodzeniem włożyć małej dziewczynce bez obawy, że w czasie zabawy je zerwie. Bardzo komfortowe są zatyczki silikonowe. Posiadają większą powierzchnię i nie cisną ucha nawet w trakcie snu.


Więcej treści

Biżuteria handmade wygląda naprawdę interesująco

Sztuka współczesna
W dobie masowych produkcji, gdzie każdy przedmiot wygląda dokładnie tak samo co do każdej nitki czy kropki na rysunku, coraz większą popularnością radują się przedmioty robione ręcznie.


Srebro jest kruszcem, po który projektanci biżuterii sięgają o wiele chętniej aniżeli po różne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej elastyczne i wyśmienicie łączy się zarówno z kamieniami, jak pozostałymi metalami.
2018/10/08, 07:18