Menu strony

Sprawne metody na dłuższą brodę

Broda u mężczyzn w wielu przypadkach sprawia, że panowie wyglądają bardziej męsko i gustownie. Kobiety także nieraz zwracają uwagę właśnie na mężczyzn z brodą. Mało tego oszczędza się czas na dziennym goleniu i nie podrażania się skóry. Jednak, jeśli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, powinieneś wiedzieć, iż potrzeba na to nieco czasu. Z dnia na dzień z pewnością nie zaczniesz posiadać wybornej, bujnej brody, co więcej pierwszy zarost może wcale nie wyglądać tak rozbrajająco, jak byś pragnął. Musisz więc uzbroić się w wytrwałość.


jak zapuścić brodę
A więc, jak zapuścić brodę? (przeklikaj się dalej do Przedtem wyznacz na to dobry czas. Właściwym okresem będą przykładowo wakacje, czas w którym nie musimy chodzić do pracy czy na uczelnię. Jeżeli chodzi o szybkość rośnięcia brody, to niestety ciężko powiedzieć, jak wiele czasu będziesz na to potrzebować. U poniektórych mężczyzn broda rośnie ogromnie szybko (tak jak u pań przykładowo włosy), natomiast u innych ogromnie wolno.

Czy w kontekście tej kwestii masz więcej pytań? (https://www.lamalama.pl/) Jeśli tak, kliknij ten odnośnik - to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Chociaż musisz sobie dać przynajmniej 4 tygodnie. Po tym czasie Twoja broda z pewnością będzie już bujniejsza i będziesz mógł przyznać jej trafiony kształt, pasujący do Twojej twarzy. Kształt brody jest niezwykle ważny, nie wolno po prostu o tak zapuścić brody i nie dbać o jej wyborne przycięcie. Przypuszczalne, że podobają nam się różne style zarostu, jednak nie w każdym będziemy prezentować się prawidłowo. Wybierzmy ten, który będzie najlepiej odpowiadał do naszej twarzy, i w jakim sami będziemy czuć się faktycznie porządnie. Dobierając styl brody, weźmy pod uwagę także typ naszego zarostu. U każdego broda rośnie inaczej, jedni posiadają bardziej obitą brodę, inni zaś sporo mniej. Jak mówi modne (polecam firma Dortex Import-Export) przysłowie, wypada mierzyć siły na zamiary.


zadbany zarost
Kiedy już zapuścisz brodę, pamiętaj aby porządnie o nią dbać. Zaniedbana broda nie będzie prezentować się ani świetnie, ani rozbrajająco. W sklepach odkryjemy specjalne kosmetyki, poświęcone do pielęgnacji brody, takie jak na przykład balsamy bądź woski. Należałoby regularnie je zastosować dzięki nim Twoja broda będzie delikatna w dotyku, błyszcząca i będzie sporo lepiej się układać.
2020/09/23, 07:53