Menu strony

Przymioty lecznicze bursztynu: na reumatyzm, dychawicę, nadciśnienie, migreny

Czy bursztyn faktycznie posiada właściwości uzdrawiające? Medycyna naturalna dawno doceniła zdrowotne właściwości kamienia mienionego niegdyś złotem Północy.


bransoletki z bursztynu


Zaleca zatem nalewkę bursztynową, wkładanie bransoletki z bursztynu albo stosowanie kosmetyków z niego wytworzonych. Jantar wspomaga kurację reumatyzmu i astmy, obniży ciśnienie i przyspiesza gojenie ran.


Więcej treści

Wyposażenie gabinetu piękności

lakier hybrydowy cena
Zanim postawisz na otwarcie własnego salonu piękności musisz skonstruować dokładny biznesplan obejmujący koszty wyposażenia takiego punktu jak też przewidywane dochody.


Tworząc dokładną listę zakupów przedmiotów, które są konieczne do otwarcia dużego gabinetu czy niedużego gabinetu piękności łatwo skupiać się wyłącznie na sprawach ewidentnych tj.


rower


Określenie bursztyn wywodzi się z języka niemieckiego. Boernstein jest to gorejący kamień. Słowianie zwali go jantarem. Od stuleci urzekał tym, że przypalany wydzielał intensywny zapach, łatwo się rozkruszał, był ciepły w dotyku jak też, jak żaden kamień, można było go bez trudu naelektryzować. W ówczesnej medycynie zalecano, aby sproszkowany bursztyn kłaść pod pościel, bowiem leczył niespanie. Mikstury z niego przyśpieszały podobno gojenie ran i uspokajały nerwy. Wedle Encyklopedii Brytyjskiej, bursztyn jest to jeden z lepszych specyfików na niedomagania gośćcowe jak też astmatyczne. Bursztyn wciąż stanowi zagadkę dla naukowców, choć wiele mówią o jego niezwykłej, energetycznej właściwości. Mimo licznych badań nie zdefiniowano jednak, na czym ona dokładnie polega. Specjaliści od medycyny naturalnej mniemają np., iż każdego z nas okrywa pole elektromagnetyczne. W skutek napięcia czy choroby pojawia się w nim nadmiar dodatnich ładunków.


Tymczasem nasz organizm prawidłowo funkcjonuje, kiedy między ładunkami dodatnimi oraz ujemnymi zachodzi równowaga. To właśnie dzięki bursztynowi, który generuje przyjazne nam ładunki ujemne, możemy ją odzyskać. Korzystnie na nasze zdrowie oddziałuje jednak bursztyn nieszlifowany.
2018/02/12, 16:33