Menu strony

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela zaczyna się tuż po zajęciu terminu ślubu, a czasem - terminu na sali ślubnej. Jak krok po kroku zaprojektować ten najistotniejszy dzień? Przyjęcie weselne to duża inwestycja, tak pieniężna, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto zatem poświęcić przygotowaniom należycie dużo uwagi, aby wesele, tak samo jak też ślub, odbyło się bez komplikacji oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Na sali weselnej
Zadbajmy należycie wcześnie o to, by nasze wesele było niepowtarzalne oraz aby zapadło w pamięć naszych gości na długi, długi czas. Nim jeszcze zarezerwujemy pierwszą salę, zanim zdecydujemy się kogo zaprosić na swój ślub i wesele, winniśmy poddać się procesowi wizualizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Warto za pomocą wyobraźni przenieść się w sam środek wesela naszych marzeń, wpierw musimy każdy najdrobniejszy fragment wymyślić i dopracować w głowie w najdrobniejszych szczegółach - dopiero w następnej kolejności można przenieść planowanie do świata rzeczywistego. Ważne jest także, by przemyślanie korzystać z porad wszelkich osób-doradców, zwłaszcza tych z rodziny, którzy "wszystko wiedzą najlepiej". Grunt to przemyślany i przedyskutowany z partnerem projekt, na jakim oprzemy się aranżując wesele, jeśli zadbamy o każdy szczegół, faktycznie będzie to wesele naszych snów.

Pierwszy krok przy planowaniu wesela to: poznanie z sobą rodzicieli narzeczonych. Dobrze jest zorganizować pierwsze spotkanie w miejscu komfortowym i przyjaznym: w domu panny młodej czy pana młodego. Kolejnym krokiem jest planowanie budżetu na wesele, a następnie – rezerwacja konkretnych terminów. Warto wbić w wyszukiwarkę frazę: wesele pod Wrocławiem, ewentualnie hotel okolice Wrocławia.


Po przygotowaniach formalnych i po wyszukaniu cateringu i obstawy muzycznej wesela, nadchodzi pora na wybór strojów dla pana młodego oraz panny młodej.

Nasz najnowszy wpis (https://ilustris.pl/plakaty-autorskie,2,5599) zainteresował Cię na tyle, że masz chęć na więcej? Niezwykle nas to cieszy. W takim razie zaloguj się w poniższy link.

W tym czasie (a więc ok. 5-6 miesięcy przed przysięgą) dobieramy także obrączki, a także świadków. Panna młoda może zdecydować się już na pierwsze odwiedziny w salonie kosmetycznym (najlepiej zadbać o swoją cerę należycie wcześnie). W tym czasie warto wybrać też zaproszenia ślubne – najlepiej zdecydować się na niebanalny pomysł, jaki spodoba się gościom oraz już samą ideą zachęci do przybycia na przyjęcie weselne.
2020/08/18, 08:08